Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Folosesti cuvantul "contestatar"... Sa nu te superi dar daca o prestatie slaba este urmata de comentarii pe masura, acest lucru nu inseamna ca acealea vin de la "contestatari". O analiza corecta a unui joc slab la care se adauga un oarecare grad de suparare, poate foarte bine sa vina si din partea unui suporter. Simona e a noastra si cand joaca bine si cand joaca prost. Nu are nimeni nici o obligatie sa-i aduca osanale. Meciul cu Panetta a fost foarte prost. Normal ca tin cu Simona, dar maniera in care a pierdut este sub orice critica. M-a deranjat faptul ca n-a aratat ca vrea! In rest o seara frumoasa!
felicitari Simona succes in turneele urmatoare asta ca sa moara toti contestatarii tai de ciuda! ciocul mic si sa-i iubesc in gurita pe toti contestatarii tai
*** te bagi?Cred ca te vor iubi multi in gura...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Javrel,cata carnita in frigider mai vrei tu si tot neamul tau de la useri?
sa o iubeasca toti postacii in gurita aia mare mare si frasu primul
vezi tu tinere tocmai din cauza unora ca tine am zis 360 si acu i-mi dau seama ca trebuia sa zic 3 milioane 600 ca sa pricepi si tu ca fata cu tzatzele taiate se da de gol exprimandu-si unele pareri care denota o frustrare fara margini . azi e alba si maine e neagra dar daca cumva adevarul este ca-i verde atunci poimaine halep sustine ca da asa este VERDE . nemaicontant ca in urma cu ceva ore a spus altceva . pricepi ceva sau esti batut in kap ?
esti pe jumatatea in eroare catalyne . asa este halep a facut o declaratie inaintea turneului ceva de genul ca ar dori ca serena sa castige turneul dar a spus chestia asta cu referire directa la cea care tocmai o batuse si imd dupa ce a pierdut meciul cu flavia . asta una la mana si a doua la mana daca din pct tau de vedere incidentul s-a incheiat referitor la porsche si la fedcup . eu zic sa o intrebam si pe andreea mitu cea pt care fusul orar nu a contat . cea care a facut punct si a adus victoria romaniei si cea care acum din motive peste vointa ei va fi scoasa din teamul romaniei ca sa-i faca loc lui halep . deci una face tortul si alta vine manaca frisca si apoi o plezneste peste ochi cu ce mai ramane din tort cea mai indreptatita dintre jucatoare sa participe in faza superioara a competitiei pt care kiar a muncit . eu zic sa te mai gandesti . nu veni la mine cu faze ca vezi doamne nu stiu cine a hotarat ca nu-i halep de vina ca-i pe locul 2 si ca sunt nevoiti sa o cheme la lot pt ca adu-ti aminte halep a declarat ca nici nu se pune problema sa nu participe la fedcup faza imd superioara unde teamul romaniei este calificata fara sa fie intrebata sau sa i se ceara vre-o parere ceva . practic halep s-a cerut singura in echipa . probabil ca mitu andreea este o fata bine crescuta si cu bun simt si nu o sa coboare la mintea nesimti..te.i de halep . asa s-a hotarat asta este . mai reflecteaza . halep nu este dumnezeu .
Tu fie ești prost, fie vrei sa ne iei de prosti. Simona a spus mai demult, la început turneului, ca daca nu e sa il câștige ea, isi dorește sa il ia Serena. Acum a spus ca Flavia a meritat sa câștige. Unde e inadvertența bre?! Daca nu te intereseaza Halepa te înțeleg. Si eu am fost decepționat si i-am urat multa odihna de care a si avut parte din belșug atunci cand a lasat balta naționala pt Porsche. Intre timp si-a cerut scuze, a mulțumit fanilor si a promis ca in Februarie va face tot ce poate sa ia 2 puncte cu cehoiacele , asa ca dpmdv consider incidentul încheiat. Insa de aici si pana la o insulta si beșteli ori de cat ori e un articol denota dereglări psihice sau in cel mai bun caz frustrări foarte mari asa ca ... get a life!
bravo Simona felicitari ciocul mic si sa-i iubesc in gurita pe contestatari
prostule, cum vine aia cu s-a sucit la 360 de grade? Nu ai vrut cumva sa spui 180? Mare tantalau esti...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.