Alte știri din fotbal
Certați de galerie, dar iubiți de localnici » Cum au fost așteptați jucătorii celor de la FCSB la autocar: un copil a oferit imaginea serii
0
Laszlo Dioszegi, întrebat frontal: „Ați vorbit cu Peter Magyar?” » Replica patronului de la Sepsi
0
Gigi Becali nu s-a putut abține! L-a jignit în direct pe Florin Tănase: „Nu e întreg la cap! Doar nebunii se gândesc la așa ceva”
1
„Nu-mi dai ciocolată din prima și mă supăr” » Gigi Becali, nemulțumit de doi jucători în Sepsi - FCSB: „Părere proastă și despre el”
3
Știri din fotbal internațional
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
0
Jurnalist arestat pentru „difuzare publică de informații înșelătoare”! » Ce transfer-șoc anunțase la Galatasaray
0
Tensiune între Julian Alvarez și Atletico Madrid » Atacantul vrea neapărat la Barcelona
0
Real Madrid a luat decizia finală în privința lui Endrick!
0
Lifestyle
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
3
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
12
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
10
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Radu Burnete, consilierul lui Nicușor Dan, la Interviurile Libertatea. Când ...
Libertatea
Poliția i-a confiscat Ferrari-ul de 3,7 milioane de lire sterline la o ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Peste 13 milioane de euro despăgubiri din cauza mașinilor fără RCA: doar 7 ...
Libertatea
Nike nu a pierdut mare lucru cu plecarea lui Roger ptr ca el s a retras, iar cu Novak nu ar fi castigat f mult ptr ca vine din Serbia si intr adevar este o tara mica si el are suporteri mai putini. Lacoste s a dovedit a fi o Companie Mare ptr ca a stat cu Novak in momentele astea nebune de covid ....iar avandu l pe cel mai mare jucator din toate timpurile e Ceva....
Ce prostii poti sa emiti....*** ***de sarbii tai , de romani si alti gugustuci de prin sudestul Europei.este atat de patriot incat traieste la nenorocitii de occidentali in Monaco de peste 10 ani.de ce sa plateasca "patriotul"impozite pe profit in tara mult iubita...? Cum povestea D.Cahill de Halepa ca o aprecieaza pentru faptul ca nu a acceptat sa si faca rezidenta in Monte Carlo, sa scape de impozite, la propunerea lui Tiriac.il doare pe sarb fix in cu.... de poprul " serbian" .toate investitiile, 80% numai pe coasta Mediteranei, inclusiv Spania si Italy, plus in SUA.un fel de Sosoaca, gargara pentru fraieri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simona Halep, atleta globala. Noroc cu intermedierea lui Tiriac.
Zambesc .asta spuneam , ca majoritatea sunteti statiscieni, wikip., nu intelegeti sportul in general, tenis& fotbal in mod special pe aici. Daca citesti ce ai scris observi ca folosesti " cel mai" ...nu intelegeti sportul , probabil fiind antitalent. Va uitati , dar nu pricepeti.cititi cuvinte dar nu le intelegeti, asta este ideea.aici se vorbea de cel mai bun tenisman, nu de cine a castigat cele mai multe nu stiu ce, intelegi??? RF este lordul, tenisului , SEFUL, aia 2 sunt padurari, taietori de lemne(S.Wiliams).spaniolul si sarbul nu au valoarea lui Pete Sampras, despre ce vorvim??? Probabil confunzi rezultatele cu valoarea si crezi ca este acelasi lucru????.este cum ai spune ca pepsi-messi sau kokalardo sunt cel mai buni fotbalisti din istorie , statistica spunind ca unuia adidas a donat 1242 Baloane de Aur iar Nike celuilat 987 de trofee, phhh .Maradona ii baga in buzunar la orice capitol, ...plus Socrates, Ronaldihno etc
eu vad ca djocovici are cele mai multe grand slemuri all time,cele mai multe saptamani petrecute pe primul loc,cele mai multe puncte all time etc. muncitor,nemuncitor,daca el este pe primul loc la tot,este este the GOAT in tenis. destul de simplu.
Nu are nicio legatura cu vizitarea Serbiei !! Sa fi sarb inseamna sa ai curaj, demnitate, sa fi patriot si sa nu iti fie teama sa declari ceea ce gandesti. Baiatul asta a suferit enorm in cariera sa doar pentru ca provine dintro tara care nu este pe placul multora !
Am vizitat .Sa fi sarb ce pana mea inseamna?!? Phhh....
***, ai baut apa de la caine , cati ani !?? 1 . NIKE este un colos pe linga cei 2 frati de la Adidas si Puma( daca nu stia au infiintat adidas apoi sau certat si celalat a infiintat Puma cu banii din despagubire). 2 exista un singur marezeul al tenisului RF, pucotrul, El Chefe, si gurul care nu transpira, ceilalti 2 sunt ocnasi , muncitori , roboti, sa mai dea o minge inapoi, desfigurati de efort...sarbul mult sub Pete Sampras , de exenplu( sau australuanul sampanieNick K.) . nu confunda ce iti place tie sau altceva, esti precum asa zisi cunoscatori de fotbal, de fapt statiscieni. RF putea sa nu castige nici un turneu, nu conta, el este definitia tenisului, esenta lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nike este zero barat oricum. dar sa pierzi catre o firma japoneza cel mai bun sportiv pe care il ai sub contract tu avand presedinte japonez asta da umilinta. p.s.:clar djocovici este cel mai bun sportiv all time,dar ma refer dintre cei enumerati mai sus care sunt sub contract cu nike. nike este zero barat pe langa adidas si puma oricum
Explicatii penibile !! Nici Romania nu este o mare piata si totusi au semnat cu Halep !! Totul are legatura cu politica. Americanii au bombardat Serbia si nu ar fi dat bine ca Nike sa semneze cu Nole, cu atat mai mult cu sarbul nu s-a ferit niciodata sa condamne bombardamentele americane asupra tarii sale !! Asta inseamna sa fi sarb !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.