Alte știri din fotbal
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Granzii din București atacă primul loc din Superligă! FC Argeș și Farul s-a terminat indecis
0
Știri din fotbal internațional
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
:)))))))))))))))))))Are pile Simona, a aranjat cu cei de la WTA s-o tina in top 5 , apropo, de luni urca pe locul 4 ! Oarba dupa tine !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
evident ca e mai bine ptr simona cu siegemund. pliskova era totusi altceva. eu as merge pe mana simonei si in finala, desi e uimitor cum si-a conservat forta sarapova. bravo si bafta, simona!
Desigur iar ai pierdut la pariuri si acum trebuie sa-ti vinzi casa si sa-ti "imprumuti" nevasta. De, baiete, eu ti-am zis de nenumarate ori ca la un inventar al creierului tau ar iesi oricand o lipsa severa:)
Felicitari Simona Acum incepe greul Semifinala cu Laura, jucatoare cu abilitati deosebite,o noua provocare Sper sa reusesti sa treci de ea Bafta
Simona se prezinta dupa 3 victorii pe zgura Normal,nu trebuie sa aiba probleme La aceasta ora avem pe begu in sf la Istambul si urmeaza Carstea si Simona Avem victorii si la ITF-I.Fetecau,I.Bara si G.Ruse care au ajuns si ele in sf Bafta fetelor
Bravo Simona, bafta cu Siegemund!! Bravo si Begu pt. calificarea in Sf la Istanbul!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitari si multumesc Simonika !
Succes Simonika!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.