Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Manchester United » Duel puternic în runda 23 din Premier League
0
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Simona Țăranu a incendiat internetul cu pozele în costum de baie din Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
0
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
In sfarsit,toate cele bune la sfarsit de an,dar pentru un nr:2 mondial nu prea sa cuvine sa tremure la fiecare meci,speram la mai mult.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am scris si eu un "gand de bine",dar vad ca a fost refuzat de astia...oricum faci umbra degeaba pamantului. A ramas vreun sportiv roman fara "amenda" de tine?***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are obligatoria sa castige un grand slam?***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am vrut să mă abțin, dar chiar nu pot : tu ești mai p_r_o_s_t decât prevede legea !!!
"afoana" asta e cea mai buna jucatoare romana de tenis a tuturor timpurilor si locul 2 in lume la ora asta. La ce esti mneata locul doi in satul mneatale?
VA ESTE DATOARE SIMONA HALEP CU CEVA!? NOI CHIAR NU MERITAM UN COPIL ASA BUN CUM ESTE SIMONA. SUNTEM NISTE NENOROCITI CARE NU SUNTEM IN STARE SA NE BUCURAM DE NIMIC!?
poate o vrea bunul dumnezeu sa cistige si d-soara halep un turneu de mare sleam in 2016;;
dar asa doar cu transpiratie sa castigi mormanu? si ala pe schela la amiaza transpira la fel .daca nu v ati expus fizicul pe schela cu o galeata in mana incercati
doamne ajuta. sa fie primite
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.