Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Pregatiti cit mai repede ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))))))))))))))))))))))))))))) lesin
Aiurea, nu stii ca primul lucru pecare l-a facut Coldea dupa ce a fost ejectat de Hellvig a fost sa mearga la muntele Athos? A vrut sa se asigure ca bateriile de la microfoane sunt bine conectate la panourile alea solare, sa aiba informatii la prima mana pana la?sfarsitul vietii :))
"Vă promit, o să vedeți. În 10-12 ani sau când va crede Dumnezeu că merit." Ciobanul e mai putin nebun decat pare dupa declaratiile astea, isi da si el prea bine seama ca un om care-l tine langa el pe unu' ca Mimi Stoica n-o sa merite vreodata sa-i dea Dumnezeu asa o satisfactie. Nu poti sa faci pe crestinul, sa dai de pomana, sa umbli toata ziua cu mataniile in mana, sa cari saci de bani la muntele Athos darpe de alta parte sa tii langa tine pe unu' care zicic ca-i fratele mai mic si mai pervers al lui aghiuta...
Momentul ala cand crezi ca pare o nebunie...dar vorbesti cu Hristos si totul e din nou normal...
Dave, sper să te pot ajuta, deși tehnica operativă este depășită:)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
POATE DUMNEZEU VA AUDE DORINTA SI HOTARASTE SA VA CHIEME IN FATA LUI SA AUDA PE VOI VOCE A *** SI RUGA TA , CA MOSU-I SURD SI NU PER CAUSE *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa va auda Dumnezeu, domnule Becali!
Vă mulțumesc, reciproca este valabilă:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.