Alte știri din fotbal
O nouă lovitură! Gigi Becali, obligat de instanță să-i plătească daune lui Talpan » Prima reacție a juristului „Demnitatea și respectul trebuie apărate”
0
După ce a ratat prezența la Mondial, Ngezana a reacționat: „De asta nu am vrut să mă operez”
0
Bancu, precum Rațiu! Căpitanul Craiovei a apărut cu părul albastru la ceremonia de la Primărie » Ce le-a transmis Lia Olguța Vasilescu campionilor României
2
Hagi schimbă defensiva echipei naționale » Cine e urmașul lui Burcă în viziunea „Regelui”
0
Știri din fotbal internațional
Demis după 7 luni și recordul în play-off » Cu câți bani pleacă rivalul lui Răzvan Lucescu și al lui Răzvan Marin!
0
Primul jucător dorit de Cristi Chivu și-a dat acordul » Detaliile contractului și formula de transfer la Inter
0
Liverpool pregătește transferul de 100 de milioane de euro pentru „noul Salah” » Puștiul-minune care a explodat în Bundesliga
0
Manchester United a antamat prima achiziție estivală » „Diavolii Roșii” investesc în total 50 de milioane de euro
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Mai taci *** , *** ***. HUOOOO!!! ***!!!! *** Becaaaliii . *** , *** , *** - ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai la *** delirul e starea naturala ... nu cred ca trebuia scris un articol pe tema asta :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intr-o tara civilizata nea gigi era la racoare si scria carti despre d-zeu
Vă salut domnule. Absolut sa vi le trimit și sub forma unui fișier atașat, ori în formă amicală, de șotie înțeleasă?:)
Costele, tata, tot asa spuneai si cand GiGione declara ca se va cafifica in Liga Campionilor, si n-a facut-o o data. Tot asa spuneai si cand declara ca va vinde jucatori cu 10.000.000 de euro. Sunt doua exemple pe care tot frustrati ca si tine perorau ca 'ciobanul' e nebun, abereaza, e un dement etc. Baga la capatana, sutele de milioane pe care le detine, investite corect, pot duce la ceea ce GiGione declara astazi. Rupe-i Gigi, nu-i lasa pe frustratii antistelisti.
Fariseule tu o sa câștigi cupa campionilor europeni la can can tv , tu nu faci parte din lumea civilizata a fotbalului n-ai nici o treaba cu managementul unui club profesionist păcat ca presa din România e vândută ca ,intr-o presa liberă tu nu ai avea nici un articol pe site-ul lor .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Delir cu nebunii lui FCSB ..... nici nu mai ma mir de ce va creti STEAUA
"Stiu, pare o nebunie". Crezi? Zici tu ca pare? :-)
Bună amiaza domnule:) Mă puteți ajuta să scanez niște documente?;) Eu nu mă descurc nici cu un copiator, habar nu am de unde se pornește:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.