Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Fantache, Eugen, Ionut, WC-ul dinamovist, sunt una si aceeasi persoana.
Simona e stelista , doar ca Hagi si toti verisorii ei tin cu steaua , dar ea nu prea e pasionata de fotbal. Pasiunile ei sper sa fie limba engleza si tenisul , restul nu prea conteaza cand ea castiga la o finala de grand slam cat tot clubul steaua intr-un tur de campionat din drepturile de televizare.
:| Cei care stiu care este faza cu stelista noastra de mica si Sharapova care este o lady, inteleg de ce am scris asa. Sunt cativa care pun accent pe "stelista de mica" ( vaalah si inca 2-3 ) si altii care o jignesc pe Simona si o fac urata in timp ce despre Sharapova spun de fiecare data ca este o lady ( fantache, eugen si inca vreo 2 ) Chiar sunt putin mahnit ca a trebuit sa iti dau reply, deoarece mi-am propus sa nu mai raspund prostilor, dar poate intelegi si tu ceva.
Dar a si batut-o pe Bartoli la Wimbledon, cu toata mobilitatea frantuzoaicei. In sferturile de acum 3 ani. Deci e de discutat mult si bine. Vom vedea ce va fi.
Sa inteleg ca de fapt Radwanska e in regres? Poti sa zici daca vrei, dar Halep nu era atunci la acest nivel. :))) Eu zic ca poloneza e la acelasi nivel, iar Simona a fost doar de un an incoace in progres evident!
Am speranta si cred ca Kerber o elimina pe Sharapova , nemtoaica e o jucatoare incomoda pt adversarele de talia ei.
Sper enorm sa plece acasa cat mai repede , cat inca sunt audientele mici la TV. Sa nu o arate iar peste tot in lume in timpul unui interviu, pe youtube, la cartocasi etc. O sa ne creada lumea needucati
Ai dreptate, a pierdut la Bartoli finala. Si in rest n-a trecut de turul 4 la alte Slem-uri.
Si eu cred ca poate castiga Australian Open. Ramane de vazut. Pana acum a a mers bine la Roland Garros. Oricum mai este pana la Roma.
lisicky nu a castigat nici un slem, a pierdut in finala cu bartoli. si a pierdut cu frantuzoiaca tocmai pt ca aia era f mobila. exact ca simona. si nu-i dadea ritm. pericol ramane sharapova. pe care o vad scoasa doar de bouchard. care bouchard....e si ea favorita cu simona pe iarba. in partea cealalta intre kvitova si safarova va fi semifinala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.