Alte știri din fotbal
A vărsat lacrimi pentru Craiova, acum explică gestul care a impresionat Bănia: „N-am putut să mă abțin!”
0
Răzvan Burleanu reacționează după acuzele de blaturi din fotbalul românesc: „Sunt anchetate mai multe cluburi și mai multe persoane”
0
Modificare în Superligă înainte de Turcia – România » Anunțul făcut azi de Răzvan Burleanu
0
FCSB, transfer ca și rezolvat din Superliga » Gigi Becali confirmă pentru GSP și dezvăluie suma de transfer: „Am semnat cu clubul”
3
Știri din fotbal internațional
Mo Salah i-a învrăjbit pe fani cu actuali și foști jucători ai lui Liverpool » Ultima lui postare a încins și mai tare spiritele
0
Legendarul Emile Heskey a făcut o aplicație revoluționară, după experiențe cutremurătoare: „Cineva m-a urmărit până în centrul orașului, strigând la mine”
0
Mondialul 2026, ca-n NFL » Decizia fără precedent luată de FIFA
0
„Am băut cafea cu moartea...” » Cristi Chivu, interviu altfel: „A doua mea viață este a unei alte persoane, mai bună decât cea de dinainte”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
da,sfarsitul ei in tenis se apropie...
mi-e frica de meciul de maine... am vazut-o pe bouchard jucand cu sarapova la roland garros si era gata gata sa o bata.... sper ca simona sa fie tare maine. bafta simona!
Asta e neoficial. Clasamentul oficial apare a 2-a zi dupa terminarea oricarui turneu. In timpul desfasurarii turneului sunt doar clasamente proviizorii e drept actualizate la zi dar neoficiale pana nu se termina turneul. Abia atunci apare clasamentul oficial.
Asta e clasamentul oficial la zi...........
://live-tennis.eu/wta-live-ranking
In ce clasament este Bouchard in primele 10? Va fi dupa Wimbledon cu siguranta dar deocamdata este pe locul 13 in clasamentul oficial la zi.
Am spus acum ceva vreme ca Simona si Bouchard vor domina tenisul mondial in viitor.....iata ca se adevereste acest lucru. 2 jucatoare extraordinare, care ani buni se vor duela pentru suprematie in acest sport.
dementii siteului astia si cu imperator moldoveanul din bavaria care spala veceuri
nu tea pus nimeni Curdosh sa iti faci user cu nume de fam. rade lumea de tine pe gsp ca de Valah si Moflea Ospciu motani securisti care nici nu se deosebesc asa mult dar rad unul de altul, esti de ras mah pl!
am o intrebare existentiala. De ce este acest Valah bataia de joc a tuturor forum-urilor? Pe orice pagina intru, lumea face misto de acest individ/individa. Cu ce a gresit? in afara de faptul ca s-a nascut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.