Alte știri din fotbal
Pancu îl așteaptă să semneze cu Rapid: „Sunt în fața acestei dileme”
0
Nicolescu l-a văzut la joc și a rămas perplex: „Este ireal cum a reușit să păcălească!”
5
Răsturnare de situație! De la nuntă, direct la barajul de menținere în Superliga: „N-am jucători la număr!”
0
Mirel Rădoi vrea „să îl fure” pe fostul elev din Superliga la Gaziantep
2
Știri din fotbal internațional
Fotbalul nu e mereu invenție » Lecția lui Luis Enrique pentru Mikel Arteta și cum putea ieși Arsenal din propria capcană
0
Cele mai tari 50 de cadre surprinse de GSP după PSG - Arsenal » Luis Enrique l-a imitat pe Chivu, uluitor ce a făcut miliardarul qatarez pe teren
0
Arteta acuză arbitrajul, după ce Arsenal intră în istoria finalelor: „E grav” » Nu i s-a întâmplat în 2.350 de zile!
5
Direct în istoria PSG vs blestemul lui Arsenal în Liga Campionilor » Cum a fost „furat” Luis Enrique din mijlocul petrecerii!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Scumpiri la Digi de la 1 iulie. Compania a început să-și notifice clienții: ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Cu ce sa ne mai "laudam"? Economia bubuie, politica bubuie si ea, fotbalul bubuie si el, ne-a mai ramas tenisul !!! Daca se califica in finala, parca il vad pe mitoman pe Madison Square Garden, de imi piere pofta ca sunt roman !!! La un popor de amaresteni trebuie sa intelegi si tu. Sau vrei sa te mistocareasca astia de pe acum pana le meciul din Cupa Ligii???
pai hai s vorbim de gnohere si essombe ca sa citeasca si melteanul. ce mai e in ziua de azi o semifinala de US OPEN. paleste in comparatie cu transferul lui anton liber de contract.
A muncit pentru banii aia nu a luat spaga ca oprescu.O alta gandire bolnava specifica inferiorilor.
Tocmai asta sustin si eu. Cand au ceva de stors, storc pana nu mai ramane absolut nimic., Nu exista echilibru.
P.S. Din alea 16 articole puteau astia sa faca 3. Dar asa inteleg astia s-o omagieze si sa se dea bine pe langa Simona !!
Alo GSP, mai vrem sa citim si alte stiri sportive, ne-ati asasinat cu tenisul...Pe prima pagina din site sunt numai articole din tenis...E prea mult...
Adevarul ca clujeanca asta era de un sange rece extraordinar cand juca tenis la cel mai inalt nivel. Nimic si nimeni nu o scotea din echibru! Felicitari ati pus tenisul romanesc pe harta lumii!
Stare mentala îți spune ceva ???
lamuriti-ma si pe mine la ce anume a lucrat de a reusit s-o bata pe azarenka,la serva,la forhend,la ce?ori poate la chemarea ploii in ajutor,cine stie.
daca dictionarul meu de Limba Romana-redactia GSP nu minte,ar fi vineri dimineata,la ora 4,00.Elementul alogen care i-a bagat in ceata pe stimabilii redactori,consta in programul americanilor,unde meciul apare a se disputa joi seara.Faptul ca asta inseamna vineri dimineata in Romania,a produs deja un turbion cu efect nociv in constiinta autorului articolului!Ghinion!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.