Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Greu pentru un reporter sa afle evolutia scorului...deci, in setul 3, dementieva a avut 4-1 cu 2 breakuri diferenta si apoi 5-3. Exceptionala rasturnarea din setul decisiv, felicitari Alexandra!
felicitari pt Dulgheru.insa sper sa nu pateasca la fel ca Sorana Cirstea : cum o laudam cum da rateuri dupa rateuri. oricum bravo Dulgheru
bravo alex! daca sapt trecuta cand a batut-o pe safina, mi s-a parut un rezultat logic, pt ca dinara nu mai joaca nimic de multa vreme, ieri seara a fost intr-adevar o victorie mare! mult succes pe viitor si speram sa joci sf de finala cu serena!
felicitari alexandra!multa bafta in continuare!
Asta e tara noastra!Avem si noi o tenismena care bate in 2 saptamani 2 clasate in primele 10 mondial si transmitem ca Piturca reconstruieste Steaua sau ca Hanescu a trecut in turul 2 in urma unui abandon.Asta inteleg eu prin tenis de performanta:sa fii acolo si sa te bati cu cei mari, sa invingi sa mai iei si bataie dar sa contezi.Nu sa treaca adversarii in turul urmator fluierand, sa nici nu stie cu cine au avut meci.Succes Alexandrei in continuare
foarte frumos. sper sa ii faca la fel si lui serena wiliams, abia astept RG sa vedem ce fac romancele. a venit soarele si pe strada noastra:) felicitari alexandrei inca de anu trecut se anunta o jucatoare tare, ma bucur ca se confirma. bafta si la mai mare.
felicitari !
Felicitariii. Foarte bun acest rezultat. Tine-o tot asa.
BRAVOOOOOOOOO!!!
Bravo ALEXANDRA.. sa mergi cat mai departe pentru ca meriti....macar tu sa aduci tenisul(si sportul) din Romania mai sus decat alte sporturi care nu merita nimic. Bafta si cred ca Lucie Safarova poate fi batuta si sa mergi mai departe.TOATA ROMANIA ESTE CU TINE!Bafta multa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.