Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
1
Liderul Superligii contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
1
Omul care l-a adus pe Macalou în România a dezvăluit cum s-a realizat transferul » Ce spune Sabău despre noul star din Superliga: „Erau semne de întrebare”
0
Kyros Vassaras, întâlnire cu reprezentanții cluburilor din Superliga: marii absenți
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Fosta adversară a României a naturalizat un jucător de la Borussia Dortmund » A schimbat naționala înainte de Cupa Mondială
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează cu Galatasaray - Liverpool: deschidere de scor în minutul 7
0
Marko Dugandzic, prezentat la noua echipă: contract pentru cinci meciuri
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Esti bolnav!!!
DU TE LA CAPATUL LUMII SI ACOLO SA PUTREZESTI RATATULE
data viitoare cand mai vrei sa postezi ceva...(urma sa iti dau un sfat),dar..da\te dreq ca esti prea prost,ma obosesc degeaba,oricum nu intelegi nimic=))) " il urasc pe elvetianu asta imputit"...ma tu esti nebun ,dupa cum zicea un alt user mai sus e cea mai mare idiotenie care s\a vazut pe site-ul asta...aoleuuuu am ras cu lacrimi=)))
Cand imi dau seama ca faci parte dintre oameni mi se face rusine ca sunt om. Apoi rasuflu usurat tu esti un tigan si esti de fapt mai mult o maimuta (sper ca maimutele sa nu se simta jignite) decat un om. Du-te si te sinucide caci nu-ti va duce nimeni lipsa. PS: Daca erai in stare dadeai si tu un motiv pt ceea ce ai spus. Ce ti-a facut ma jigodie Federer ca sa-l injuri atat a violat-o pe ma.ta, pe sor.ta, pe prietena/ sotia ta sau pe fiica-ta. Nu cred pentru ca omul asta chiar e o legenda in acest sport pe care tu nu il vei intelege niciodata caci esti prea retardat. Daca ai intelege macar 5% din ce ti-am scris atunci iti vei cere scuze public sau te vei sinucide.
esti cea mai proasta fiinta de pe fata pamantului.Nici sa te injur n-are rost pentru ca pe tine te-a injurat viata care o traiesti.
aoleuu, mah tu esti normal?? mai ai si o gramatica de toata groaza=))
Roger Federer este unul dintre cei mai mari sportivi din lume. Respect, Fedex!
cateodata am senzatia ca nu se va termina niciodata. Si in legatura cu ce a zis roberto_alex. Nu pot decat sa citez ce i-a spus roddick odata lui roger. As vrea sa te urasc dar esti chiar de treaba
N'as spune ca i'a fost usor lui Federer. Frumoasa finala, oricum. Felicitari!
rzvx dute mah la oi la becali.... respect roger federer!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.