Alte știri din fotbal
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de alegerea făcută de Bergodi pe „Oblemenco”: „Am înnebunit, vorbeam singur”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
daca i pasa de turneele de Grand Slam de ce nu a cistigat nici unul? Pt ca nu mai poate... si nici nu va mai putea cistiga vreunul in veci daca joaca tot asa de prost.
si in plus nu cred chiar daca joaca prost sa il bata hanescu,nu va mai mirati de ce nui pasa de aceste turnee ,nu ii pasa de ele de aniba nu inteleti,pe el il intereseaza turneele de grand slam si cu asta am incheiat.
nu imi pasa ce spuneti voi ,de ce sunteti asa de pesimisti e prea tanar sa se retraga asta e nul intereseaza turneele mici,in plus are un copil s a casa torit ii trebuie timp ca are sia tle responsabilitati eu personal il inteleg ,dar asta e viata la roland garos va fi altceva o sa vedeti si la wimbledon.
mai bine s-ar retrage acum, cat timp mai ocupa locul 2, pt ca vin din spate noile talente, dar se pare ca el nu stie sa accepte infrangerea
nu prea il mai intereseaza tenisul, parca joaca din obligatie, asa de doru lelii, de zici ca ar fi adus cu arcanu pe teren. In ritmul asta o sa ia bataie si de la hanescu..... mai bine s ar lasa
stai linistit ca federer va mai castiga turnee insa nu va mai reusi niciodata sa devina leader mondial asta nu inseamna k nu ramane un jucator valoros.
da...pacat de el ca a fost GENIAL atatia ani si acum in loc sa se retraga se face de ras pur si simplu.Mi-e mila de el si mi-e rusine sama mai uit la meciurile lui chiar daca sunt fan Federer.S-a mai si insurat cu urata aia de cehoaica sau ce naiba o fi...saracu nici timp de fete frumoase nu a avut asa de mult s-a dedicat tenisului si uita, acum se face de ras.Du-te Federer si lasa-ne sa-ti pastram o amintire frumoasa de pe vremea cand erai absolut genial.Are cine sa joace asa cum ai facut-o tu
se pare ca era lui federer s-a dus,nu mai are nici o sansa de aici incolo....
lol da cat timp va ia sa va dati seama k s-a terminat q el...adica nu inteles ce a asa surpriza ca iese....pey acum q sezonu cu zgura...ma mir cum mai trece de primu tur...nu stiu n mintim p noi daca m zice cineva k mai castiga vreun turneu federer...e gata...finish over!
pacat...:(((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.