Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Vrăjeală multă la duduia
Băi băeți, noi întzelegem că e pauză competițională, ne pregătim în felul nostru de liga campionilor cu edi și gashka lui, dar voi ați schimbat complet registrul. Alte sporturi nu mai sunt sau v-ați reorientat spre viata personala??? Ioana Popescu, Brigitte Sfăt, Romina lui Pietro sunt câteva din "divele" care sunt foarte importante pentru voi sau, pe românește, toate *** sunt prezentate ca modele în viața. Ar trebui să vă schimbați numele în ***. Sper să citească asta și nea Ovidiu (Ioanitoaia).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Grav matusa, daca pana la anii tai nu ai aflat ca a fi femeie o o virtute si nu toate persoanele de sex feminin sunt obligatoriu si femei. Ghinion! al cui? Al tau! :D
Până la urmă viața tine de destin și numai de el. Altfel nu-ți poți explica cum așa exemplare total inutile, și providenței și societății, pot ajunge prin nimic sa ducă o viață fără griji. Totul e făcut să nu înțelegi nimic. Păcat că pentru a a ajunge la concluzia asta dură în 89 au murit oameni pentru o lume mai dreaptă. Ce iluzie!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai draga,dar si in Romania FEMEILE sunt respectate ! Sfat oasele nu prea !
Cristina *** ce sa scrie si ea...scrie de ce se pricepe, de florin pastrama, de florin salam..."metrosport" nu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca noi nu stim cat sunt de respectate femeile in lumea musulmana ,vrajeala de pompieri !
Hahahaha....
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.