Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Englezii fac spectacol
0
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Subtilule,chestia asta n-o retin,ulterior a locuit la turnul din C.Bucuresti,in apropiere locuia si Silvica Lung,dupa care nu mai stiu exact,doar ca acum sta la casa.Majoritatea baietilor primisera apartamente in zona Mercurului.
Balaci parca prin Craiovita Noua si-a facut copilaria si scoala generala.
Am inteles.Din punctul meu de vedere putem sa jucam si pe "Tineretului",ca la inceputuri,dar sa mai vad facand glorie Craiovei pustii de pe maidanele orasului sau judetului(in copilarie,din cand in cand veneam de mana la stadion cu Balaci sau Ungureanu...)
Sincer la cat de slab a servit Serena in acel meci o batea si Sorana Carstea :)) PS.evident ca am exagerat acum...
Teoretic tin cu adevarata Universitatea.Dar nu am de gand sa-l astept pe Mititelu 10 -20 ani ca sa vad un meci de fotbal pe noul stadion al Craiovei.Deci daca o echipa din oras are sponsori ,e in liga 1,joaca cat de cat onorabil ,o sa ma duc la meciuri pe un stadion civilizat. PS.Daca pica Ponta parca vad ca ramanem la Craiova doar cu o groapa in loc de stadion :)))
si cand pierzi si cand castigi neaparat trebuie sa existe un ...daca :)...daca nu servea bine serena, returna bine sarapova, daca nu a putut returna bine sarapova, inseamna ca serena a servit bine:) daca nu castiga serena , mai mult ca sigur castiga sarapova, egal nu se poate termina :)
cel putin simona a reusit s-o bata pe serena in 3 ani :) lady urlatoarea se tot chinuie de 10 ani :)
OK,ai circumstante atenuante prin faptul ca impartasim admiratia fata de CRBL.Iar daca plusezi si cu Connect-R sau Velea,imi devii de-a dreptul simpatic...Apropos,ca nu mai retin din comentariile tale,de care parte a baricadei te situezi in razboiul fratricid?
cei care urmaresc tenisul feminin pentru "una mica pe sub masa" fanii sarapovei ce mai zic de complexul wiliams?of ce expresie greoaie hai sa va zic pe scurt: onanistilor lady a voastra este servitoarea de fapt
Iar tu te-ai extazia la coloana infinitului ca imb.e.cilul de Cerebel :) PS.ia-o ca un pamflet.Nu am nimic cu tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.