Alte știri din fotbal
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
1
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
6
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
10
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Băi da ești de comă, Caroline a pierdut un meci simplu intr-o competitie minora , vezi sa abunde netul de critici? Stii pe vreuna care pierde si declara ca a pierdut din rea voință si nu cu un motiv bine întemeiat? tu ai impresia că dacă stai relaxat in fata televizorului delectându-te cu un meci de tenis asta o responsabilizeaza pe Halep ca asa vrei tu, fara ca tu sa ai un cât de mic aport? Mândreste-te ca esti român ca si ea sau taci daca esti randhiunos, in rest, criticile tale sunt degeaba si nefondate.
Are trei finale si deocamdată, a stat pe primul loc mai mult decât Arantxa Sanchez Vicario, Ana Ivanovici, Venus Williams, Karolina Pliskova, Garbine Muuguruza și Evonne Goolagong Cawley. Avem vreo alta mai buna si nu stiu io?!
dar cand a fost haleapa refacuta complet ? niciodata :))) tot *** ai ramas capalyne . iar a castigat haleapa un grand slem . :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multumim Simona,weekend placut...Recuperare grabnica ,si te asteptam cu noi succese.
Buluc la farmacii, cumpara lumea in draci medicamente anti/istereala !
Si a si dat o declarație, Marți pleacă spre Cluj cu echipa, insa cum inca nu e refăcută complet nu e deloc sigur ca va juca cu Canada. Io unul as vrea sa o vad in Nationala pe stelista mea, Ana Bogdan, chiar nu inteleg pt ce nu au lăsat-o pe Simona in pace Canada fiind o adversara mai mult decat accesibila si cum *** aia de Buzarnescu a refuzat convocarea Ana era perfecta aici ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este o decupare a unei fotografii care a fost pusa pe frisca din ceasca cu cafea!
Sunteți in urma mult ... Acum Simona e pe la Tiriac Collection, face poze cu Merțane :-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.