Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Ai putea invata si tu ceva de aici. Cand esti atat de slab la gramatica n-ar fi rau sa te abtii de la a-ti exprima parerile in scris.
Nu a fost lipsita de logica alegerea Simonei. In 2016, cand dublul Garcia-Mladenovic era nr.2 mondial, Simona si Monica le-au invins pe acestea in turneul P5 de la Montreal. Era, de fapt, singura pereche romaneasca cu victorie la dublul fost campion la RG. Nu stiu daca e si corecta logica alegerii celor doua in virtutea acelui rezultat, dar e cert ca a existat o logica, n-a fost o decizie luata aiurea, la inspiratie.
Nu sa dus la Stuttgart ca sa nu fie mop pe acolo!
de unde apareti ma specialistilor ? pai simona a jucat in locul lu' begu dupa ce aceasta s-a accidentat in meciul de simplu...sper ca atunci cand mergi la vot stii cu cine votezi, adica esti bine informat/a..
BRAVO SIMONA ! DACA TOTI ROMANII AR DA TOTUL CA TINE IN FIECARE SECUNDA AM AVEA O TARA MINUNATA !
Halep a jucat foarte bine si la dublu...cred ca era mai bine daca facea pereche cu Begu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.