Alte știri din fotbal
Mihai Popa, gafă monumentală la al doilea meci de la revenirea în Gruia
0
Șoc în fotbalul românesc! Impresarul Cătălin Sărmășan, suspendat un an pentru pariuri » Amendă uriașă primită de omul care îi reprezintă pe Cîrjan, Politic, Miculescu
0
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
4
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
0
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
pedepsitii ca nu avem bani sa ne abonam la toate societatile de cablu ca sa vedem si noi cum joaca ROMANCELE TENIS SINT ABONAT LA RCS SI PLATESC TVR SI RADIO la factura de curent daca masi abona si la telekom ar trebui sa renunt la multe alte pentru vetuire
Urata mai e poza. Fotograful nu prea pare profesionist...
Care felicitari? Poate scuze! Era accidentata, o durea fileul din copilarie, ... gargara. Apropo, ce cauta in uniforma de caraliu cand es tine cu gamelele?
Halep e jucatoare, Mitu si Niculescu nu sunt. Castig alea vreun meci de simplu sau dublu?
Frumos din partea gazdelor, insa ar cam trebui sa le lase sa se concentreze la meciuri, nunta, dansul si felicitările DUPĂ! Hai Romania!
OK circ a fost si inaintea turneelor mari.Cand a fost sa joace Halep s-a dat accidentata.La noi ca la nimeni.Pompierii,armata ,politistii n-au altceva de facut?Sa nu ne bata cehoaicele de sa ne sune apa-n cap.Fara uniforme de nici un fel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.