Comentarii (20)
mutu57
mutu57  •  26 Decembrie 2016, 00:56
Postat de eucutine pe 26 Decembrie 2016, 00:01

cam multa atentie acordata unui sportiv mediocru.

Definitia cuvantului "mediocru" e dupa parerea dumitale "in primii 5 din lume 3 ani la rand si tenismena cea mai sus clasata pe care a avut-o Romania VREODATA". Poate e bine sa va cumparati un dictionar. (Sau sa comentati la rubrica de fotbal unde poate va pricepeti.)

eucutine
eucutine  •  26 Decembrie 2016, 00:01

cam multa atentie acordata unui sportiv mediocru.

sange_alb.rosu
sange_alb.rosu  •  25 Decembrie 2016, 23:32

Si eu credeam ca i-a fost rusine cand au surprins-o camerele strigand la antrenor sa o aplaude si sa se faca folositor in felul ala.

bombon
bombon  •  25 Decembrie 2016, 23:26

Respect, Simona!

omidiu
omidiu  •  25 Decembrie 2016, 22:55
Postat de Florin Bălănescu pe 25 Decembrie 2016, 22:30

"A dezvăluit"... "cel mai penibil moment"... "i-a fost ruşine de ce a făcut"... Dar vouă chiar nu vă e ruşine să ieşiți cu asemenea insinuări sexuale ordinare, ***? ***

a?! ce insinuari sexuale?! gsp e un site de cancan dar tu esti bolnav! chiar in titlu spune "cel mai penibil DIN CARIERA", "ce i-a spus tiriac DUPA MECI". la ce cariera te-a dus gandul si ce fel de meci cu tiriac?

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  25 Decembrie 2016, 22:30

"A dezvăluit"... "cel mai penibil moment"... "i-a fost ruşine de ce a făcut"... Dar vouă chiar nu vă e ruşine să ieşiți cu asemenea insinuări sexuale ordinare, ***? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

claudiu.h12
claudiu.h12  •  25 Decembrie 2016, 21:54
Postat de Dragos Bargaoanu pe 25 Decembrie 2016, 21:29

Sau când ai dat vina pe faptul că ploua şi din cauza asta ai pierdut meciul, sau când nu ai mers la Olimpiadă de frica țânțarilor...ce-am mai fi râs şi noi dacă nu era de plâns, măi Simona!

Probabil daca era nevasta ta sau doamna mă-"mică"-ta in situatie similară.... o mai lasai sa mearga la Brazilia ? ...si daca nu ai practicat vreun sport... cu siguranta nu sti ce efect are ploaia pe o suprafata rapidă! Deh ! Vorbesti sa te afli in treabă

ando89
ando89  •  25 Decembrie 2016, 21:50

Lasă mami, că-ți găsește nea stere un băiat de treabă și avut. Doamne-ajută!

nakamicius
nakamicius  •  25 Decembrie 2016, 21:36

taci dreaq, tu tenismenul ***, domnul *** cu anul :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  25 Decembrie 2016, 21:29

Sau când ai dat vina pe faptul că ploua şi din cauza asta ai pierdut meciul, sau când nu ai mers la Olimpiadă de frica țânțarilor...ce-am mai fi râs şi noi dacă nu era de plâns, măi Simona!

Comentează