Comentarii (20)
10209882819099658
Iulian Eftenie  •  26 Decembrie 2016, 16:17

Pentru anul 2017 ii doresc Simonei mult succes. As fi foarte bucuros sa mai avem o romanca care sa se califice 3 ani consecutivi la Turneul Campioanelor. Hai Irina, Monica, Alexandra, Andreea, Patricia, Ana,... Urmaresc tenisul si sunt bucuros de fiecare victorie reusita de romance. Sunt fetele bine motivate pentru victorii, ambitioase si fac mari sacrificii pentru tenis. A le critica este la indemana celor care nu stiu ce inseamna performanta.

timm
timm  •  26 Decembrie 2016, 14:38
Postat de eucutine pe 26 Decembrie 2016, 01:49

mutulica, simonica ta ramane un sportiv mediocru, care a avut si ea un puseu de performanta vreo 2-3 ani in intreaga cariera. pana in urma cu vreo 3 ani si jumatate, singurul lucru care se stie despre simonica ta era ca avea niste "laptarii" ca ale unei vaci (era asa de comica cand alerga si-i balanganeau in toate directiile), in rest, nimic. de altfel, primul turneu wta l-a castigat la 22 de ani (sunt sportive care la 16 ani castigau gs...mi-e teama ca simonica nu va castiga niciodata un astfel de turneu). si te rog lasa-ma cu clasamentele astea, mai bine mi-ai recomanda sa ma uit in plamaresul ei, la rubrica turnee de GS castigate. zi-mi unde sa caut!

Rau e sa fi prost. In 2008 - Won three singles titles and one doubles title on ITF Circuit.2007 - Won two singles titles and two doubles titles on ITF Circuit. Castiga turnee de la 16 ani. Este jucatoare profesionista din 2006. La 20 de ani era in TOP 50. A ajuns numarul 2 mondial. Este de 3 ani consecutiv in Top10. Are 20 turnee castigate la simplu. Si... acest lucru stim ca te doare, a castigat 15,5 milioane de dolari. Sunt tari cunoscute in tenis, care inca nu au avut in istorie o jucatoare cu asemenea rezultate. Si are doar 25 de ani.

887888274661367
Pompiliu Bota  •  26 Decembrie 2016, 08:03

Din pacate s-a repetat la Turneul campioanelor 2016...

boby34
boby34  •  26 Decembrie 2016, 07:58

Un titlu demna de prima pagina....ce sa mai. Este absolut incendiar de penibil ce i s-a intamplaf Simonei. Stirea va fi in scurt timp preluata de reuters care se simt penibili ca nu au pus prumii mana pe un asemenea titlu....

balauru48
balauru48  •  26 Decembrie 2016, 04:10

Am crezut că i-a fost rușine fiindcă a refuzat să joace la JO pentru România, dar de unde rusine la asemenea individa care jignește românii in fiecare interviu...

oops
oops  •  26 Decembrie 2016, 03:00
Postat de Florin Bălănescu pe 25 Decembrie 2016, 22:30

"A dezvăluit"... "cel mai penibil moment"... "i-a fost ruşine de ce a făcut"... Dar vouă chiar nu vă e ruşine să ieşiți cu asemenea insinuări sexuale ordinare, ***? ***

pontalaii care ponteaza p-acilea , niste dulai dresati sa muste la comanda “ha Lep” – in rest sunt pasnici, stiu chiar sa scrie si retin o parte din materialul de documentare, acea parte care le permite sa se ascunda dupa ea ! au un comportament abject , nejustificat si sunt Campioni absoluti la invective ! probabil ca au investit enorm in cariera Simonei si acum au ajuns in situatia de a nu putea sa-si recupereze fisele ! ghinion pentru ei , dar si o raza de speranta – se intoarce sharapnikova cu tehnica noua ! succesuri !

gizeh
gizeh  •  26 Decembrie 2016, 02:59

Caterinca e practicată de mulți mediocri în România.

eucutine
eucutine  •  26 Decembrie 2016, 01:49
Postat de mutu57 pe 26 Decembrie 2016, 00:56

Definitia cuvantului "mediocru" e dupa parerea dumitale "in primii 5 din lume 3 ani la rand si tenismena cea mai sus clasata pe care a avut-o Romania VREODATA". Poate e bine sa va cumparati un dictionar. (Sau sa comentati la rubrica de fotbal unde poate va pricepeti.)

mutulica, simonica ta ramane un sportiv mediocru, care a avut si ea un puseu de performanta vreo 2-3 ani in intreaga cariera. pana in urma cu vreo 3 ani si jumatate, singurul lucru care se stie despre simonica ta era ca avea niste "laptarii" ca ale unei vaci (era asa de comica cand alerga si-i balanganeau in toate directiile), in rest, nimic. de altfel, primul turneu wta l-a castigat la 22 de ani (sunt sportive care la 16 ani castigau gs...mi-e teama ca simonica nu va castiga niciodata un astfel de turneu). si te rog lasa-ma cu clasamentele astea, mai bine mi-ai recomanda sa ma uit in plamaresul ei, la rubrica turnee de GS castigate. zi-mi unde sa caut!

steaua1986forever
steaua1986forever  •  26 Decembrie 2016, 01:08
Postat de eucutine pe 26 Decembrie 2016, 00:01

cam multa atentie acordata unui sportiv mediocru.

Sunt curios la ce domeniu sunteti dumneavoastra draga domnule in primii 4 oameni la ceva. Chiar astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra. Va anunt ca nici la capitolul trolling nu sunteti in primii din lume.

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  26 Decembrie 2016, 01:06

Pentru omidă... sau omidiu, că e tot aia: mintea nu te duce mai departe de vîrful bocancilor; cum te uiți zece centimetri în fața lor, cum cazi în bot.

  • 1
  • 2
Comentează