Alte știri din fotbal
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
unii sunt atat de prosti incat pariaza cu "sufletul". La pariuri sunt in joc bani, nu conteaza sentimentele. Si eu am pus pariu live pe Konta si daca inchid acum pariul imi triplez suma investita.
Ma dispera Halepa!
sunt unii cu neuroni mai putini care cedeaza repede atunci cand sunt agasati cu astfel de stiri. nu am jignit-o niciodata si imi e greu sa ii critic jocul pentru ca nu am jucat tenis niciodata. Dar pacalicii astia care se dau jurnalisti la un ziar de sport si ei sunt fix in aceeasi situatie ca mine din punct de vedere al tenisului, diferenta e ca eu am vazut mai multe meciuri decat multi dintre ei.
Ce vreti....astia care incep cu m ONTA sunt buni :)))
normal ca am pariat contra ei ...cota peste 4 ...
Io zic sa triplezi suma ca Bosfor!
mai are putin si ...pierde ...
3 game-uri pierdute la rand... Hm! Acum serveste pentru meci.
Ii intelegi pe cei ce o jignesc???!!! Mai, bravo, ce sa zic.
esti asa de mandru de parca joaca cu vreo mare valoare a tenisului mondial. Joaca la un turneu de mana a doua cu o jucatoare de mana a 3-a, ce e atat de imbucurator?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.