Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică: „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
Asta e, cu un pic de concentrare putea impinge setul doi in tie+break. Dar cand ii faci Serenei atatea cadouri, cand inchei cu o greseala dubla, ce sa mai zic... Important e ca sunt sperante mari de viitor, pentru ambele fete, Simona si Sorana. Deocamdata sunt inca mult prea tinere si nu reusesc sa+si tina nervii pana la capat, se pierd cu firea in momente cheie. Dar va trece si etapa asta si atunci vom avea mai des motive de bucurie. Viitorul arata bine pentru tenisul feminin romanesc, spre deosebire de cel masculin, care arata jalnic.
Joaca cu Hantuchova in primul tur la New Haven si are o parte de tablou acceptabila, Sara Errani din cate stiu e acolo favorita numarul 1.
Poti sa nu-mi scrii? Se poate? Daca pierd timpul macar vreau sa-l pierd cu folos, nu cu tine. E problema mea daca pierd timpul sau nu, nu a ta. E usor sa dai lectii altora pe internet.
Din cate am vazut la New Haven n-o sa participe serena, consider ca fetele noastre au o sansa buna acolo. mult succes in continuare ambelor fete.
Hotaraste-te:pierzi sau nu pierzi timpul,reiese categoric ca da. Si cu asta am terminat.Apuca-te de carte ca numai de acolo ai de castigat!..
A fost cel mai slab meci al Simonei facut pana acum impotriva Serenei Williams, insa nu trebuie sa ramana cu capul plecat pentru ca va veni si momentul in care ii va putea pune cu adevarat probleme, se pare ca nu e acum. E vorba de o diferenta prea mare de forta, Simona a facut si un meci slab cu serviciul care a fost la pamant si dupa un inceput fantastic al Serenei, i-a fost foarte greu sa intre in meci, in setul al doilea a jucat acceptabil. Nivelul Simonei e mult mai ridicat, se poate pune si problema oboselii acumulate datorita meciurilor cu Bartoli si Stosur care au fost solicitante, macar sa ajunga pana in Sferturi la toate turneele Premier. Capul sus, urmeaza New Haven!
Nu-ti mai face tu probleme pentru viitorul meu in viata pentru ca eu il am cladit, mai bine ti-ai face pentru al tau decat sa stai sa critici pe altii pe internet, desteptul lui peste.
Daca primul era la fel,am fi avut ceva sperante,macar la un set castigat.
gata, atat a fost! setul 2 foarte bun facut de simona.
Pacat,a incheiat cu o dubla greseala.Oricum,capul sus Simona.Mult succes la US Open!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.