Alte știri din fotbal
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
0
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l. Știți alea cinci trepte de selecție ale mele?”
0
Laszlo Balint, verdict dur după Oțelul - Craiova: „Opțiunile lor sunt limitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Sharapova este profesoara pentru Halep !!
Orice ar face liliputana, nu se va compara niciodata cu rusoaica.Dopata, nedopata face multi mai multi bani decat machedoanca.
Ce folos ca a fost avertizata ! Profesoara lui Halep,Marija Sharapova a maturat de pe terenul de tenis a saptea oara la US Open.Sharapova este mai buna ca Halep,indiferent ca recunoastem sau nu acest adevar. Sharapova este o regina a tenisului mondial !!!
De ce e avertizata Simona ?? Ce, joaca cu bau-bau ?? Cred ca s-au cam dus vremurile alea in care Sarapova se dopa .
Ca Shamil Tarpischev, președintele Federației Ruse de Tenis "o avertizeaza" pe Halep, face parte din razboiul psihologic, altfel spus, ce naiba sa declare? Ca este de parere ca Halep are un avantaj...? Ce mi se pare nefiresc, este ca (scuze) "sa punem botul" la o astfel de declaratie si, mai rau decat atat (ca se poate, nu numai hartia suporta orice, din pacate...) exagerarea! Pai, Doamne iarta-ma! De cand emiterea unei pareri este o..."avertizare"? Apoi, cui serveste "avertizarea" (ca sa nu spun stirea!)? Asta ar trebui sa stim in ziua meciului, ca Simona este "avertizata", sau, de exemplu, ca Sharapova, care de la revenire a pierdut toate meciurile, ar trebui sa fie, cel putin, la fel de..."avertizata"? Cred ca de asta ar avea nevoie Simona, de incurajari, nicidecum de "avertizari"! Apropos! Presedintele FRT (Cosac?) ce a declarat?
Prima gluma buna pe care o faci in 2017
De ce sa se teama? Doar se vor infrunta folosind rachete de tenis, nu rachete Iskander sau Tomohawk! Hai Simona! Acum e momentul, Sharapova nu-i foarte incalzita...cred.
Eu zic să bagi (mai multe) numere pe...Manuela ! Sigur câștigi.
Nu are importanta ce s-a intamplat in trecut. Este cel mai bun moment ca Halep sa o invinga pe Sharapova (care, in realitate, americanca de origine rusa!). Cel mai bun nu cel mai favorabil, intrucat Sharapova joaca acasa. Hai Simona!
asa e. baga mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.