Alte știri din fotbal
Cel mai în formă jucător de la CFR Cluj își pune rivala în gardă: „Vrem a șaptea victorie la rând”
0
Rapid - Petrolul: surprize mari în echipa de start alcătuită de Gâlcă » Primele informații de la stadion de la reporterii GSP
0
Fostul jucător de la Craiova a pus tunurile pe giuleșteni: „Rapid nu va lua titlul niciodată!” » Moruțan, cel mai „șifonat”: „Nu mi-a plăcut deloc”
0
Daniel Pancu dezvăluie ce probleme are înainte de meciul cu U Cluj: „Sunt lucruri reale. Doar 32 de minute la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
UEFA a anunțat: un gol marcat de FCSB, cel mai frumos din faza grupei din Europa League
0
Probleme mari în atacul celor de la Real Madrid » Trei staruri ratează meciul cu Valencia
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Accidentarea de la "calcaiul" lui Ahile ??? La ce scoala de jurnalism ai invatat, ca nici macar nu ai curajul sa te semnezi ?!?
TVR Cluj nu spune si cu ce medic a vorbit? Va spun eu atunci: a venit in Bucuresti la Spitalul Elias si a vorbit cu d-na dr Safta! Cat a fost ea acolo la ORL, la etajul 1, accesul apartinatorilor era atent monitorizat.
pusera baietii de la sgp tot poza aia veche , pe care numai daca o privesti nu trebuie sa-i mai ceri lui halep nici macar un document sa-si dovedeasca necazul . privirea sa face toti banii . :)))))) :)))))))
valoric halep este de multa iesita nu din top 5 , ci din top 50 . o astfel de jucatoare care doboara numai recorduri negative nu are ce sa caute la varful tenisului . toata presa sportiva de pretutindeni scrie ca de 27 de ani o ocupanta a locului 2 mondial nu s-a mai facut in asa hal de ras , cum s-a facut fatuka de la tara la australian open . iar precedenta a fot cine alta virginika r . asta asa ,, unu la mana ,,pt cunoscatori gen catalyn . iar 2 la mana aceiasi presa a intregului mapamond conform tuturor statiscilor , a concluzionata ca halep simona zisa si FATUKA este( a fost ca nu mai este si nu va mai fi ) cea mai slaba ocupanta a locului 2 mondial la feminin in decursul a 50 de ani consecutivi . ma poate contrazice careva ? hai catalyne sari ca ars am editat un adevar . loveste sub centura , daca esti capabil; dar strict la ceea ce am scris . ca sa mai capeti credibilitate pune cu pixul negru pe alb alt nume mai slab decat halep , dar nu asa dupa cum bate vantul sau din visele tale erotice , ci dovedit cu argumente . . nu mai veni cu jigniri sau alte teme pe langa subiect . daca esti cu sange in instalatie cum te dai atotcunoscator . restul e ,, kan - cam,,
...oricum iese din Top 5 fie ca joaca fie ca nu ...deviatia de sept n o impiedica sa joace tenis ...iar la tendon n are nimik ...accidentarea e pentru prosti ...nici ei n o mai cred ...
Sa nu apara purtatorul de cuvant taicasu sa ne anunte ca e pe moarte daca mai stii ce......,sigur este sanatoasa?
ba fosfore, ce mai e prin elvetia , iti merg afacerile ? hahahahaha
Inca doi-trei "specialisti" consultati pe la Maglavid sau Dolhasca si Simona ajunge sa fie mai sanatoasa decit atunci cind a cistigat turneul din Golf. Ce t-e si cu miracolele astea: mai ceva decit insanatosirea lui Petrache Lupu. Ce zic eu, o noua minune de tip "Ridica-te Lazare si mergi!" Multumim familiei Halep, ca ne-a luat de cretini!
Poate fi doar cateva zile, daca le batem pe cehoaice ...
plin de cunoscatori. nu ne spui si campioana de la roland garros? ah si nu uita sa ne spui cate pase de gol o sa-i dea messi lu' andrei ivan la anu' :-)., cate rupe sticla craioveanu pe seara si alte picanterii d-astea cunoscute numa' de voi natia din buricu' pamantului de sub unghii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.