Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
0
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, șansa desprinderii pentru echipa lui Dennis Man » Românul este titular
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Titlul e jalnic... Cred ca era mai potrivit echipa Hanescu & Tecau.
ca a ajuns in finala inseamna ca ne-a facut tara de ras?
de sorana sa numai vorbesc pe cne a putut sa scoata:jankovici,wozniaki,si mai sunt dar nu mai stiu io
asa este. din pacate asa s-a intamplat si cu Sorana Cirstea dupa ce a pierdut la Wimbledon! Nu a contat ca am avut o jucatoare in turul 3 dupa 10 ani! Astia suntem noi romanii!
pakat pt hanescu
frate voi stiti numai sa-l vorbiti de rau omu e cv ca a ajuns in finala felicitari lui imi place de el cum joak voi vreti sa castige meci de meci cand ii batea pe minfils,giles simon,pe igor andreev atunci era bun???romanii niciodata nu vad partea plina a paharului
mai gsp mai trimiteti si voi redactorii astia la scoala ca sunt varza total... comentatorul de la gsptv stia ca Hanescu pierde 220 de puncte saptamana asta deci nu urca ci coboara in clasament... asta de a scris stirea nici la meci nu s-a uitat!!
Baietii astia se multumesc cu putin. Daca le revin si 1000 de E pe meci e suficient. Nu au gram de vointa si orgoliu. E cea mai mare rusine sa pierzi cu niste no name ca astia. Asta arata caracterul romanului. Mica ciupeala si capul plecat.
ce bine-mi pare, manca-mi-ar .p.u.l.a. de ratat, sa piarda si la simplu si la dublu in aceeasi zi cred ca e frustrant rau :))
NE FACETI TARA DE RAS, LENESILOR !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.