Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Corect.... a mai castigat si la Wimbledon (dublu masculin, impreuna cu Connors in '73), US Open ('75) si Roland Garros ('70 cu Tiriac) + alte 2 finale de GS la dublu....adunat, simplu + dublu e printre cei mai buni ....respect
Pentru Năstase s-au contabilizat 3 trofee ... cele doua cupe si .... Rosemary Casals !!!
Si eu cred ca in momentul in care populatia tarii o sa fie predominant populata de catre persoane cu un IQ peste medie o sa fie ''alta stare de spirit'' ... dar pana atunci , de unde nu este nici Dumnezeu nu cere !!! .
....pentru cei care habar nu au..... Năstase a câștigat la Wimbledon la dublu mixt de două ori , în 1970 și în 1972, alături de partenera sa de dublu Rosemary Casals!!! sper că se pun trofeele astea!!!! nu?
Era vorba în comentariul meu de perenitatea adevărului din propoziția pusă de autor in gura domnitorului moldav, dar tu poți să crezi ce vrei !
ignoranta si/sau superficialitatea ''ziaristilor-literati''(sau invers!) care omit rusinos finala pierduta in '71 la r. g. in fata lui kodes este/sint vesnic prezente! ioanitoaia stie bine meciul, a fost televizat! halal omagiu!
Sa citim , din nou , nuvela ...... Citatul „Proști, dar mulți” face parte din capitolul trei al nuvelei „Capul lui Moțoc vrem” și evidențiază mojicia boierilor care ar fi omorât o mulțime întreagă de oameni doar ca să își mențină privilegiile.
Citești din comentariile astea și nu-ți vine să crezi! Să respire oare, chiar atâția tiriflici de tastatură !? Situația asta îmi aduce aminte de o nuvelă și mai actuală în aceste timpuri, nuvela este a lui Costache Negruzzi, „Alexandru Lăpuşneanul”. Exista acolo o replica a Domnitorului Moldovei, foarte potrivită cu acești băgători in seamă care, he-he-he, emit și ei cu puținelor lor litere cunoscute, păreri și frustrări de “valoare” despre unul din Marii sportivi ai României. Zice Domnul Moldovei răspunzându-i vornicului Moțoc: “Proşti, dar mulţi” și se mai mira lumea că România este unde este cu o astfel de populație!
Năstase să își vadă de tenis, in ultimul al are sero victorii și e in afara top 10000!
Prostălăule tu nu ai creier nici cât o găină!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.