Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
1
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
1
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
4
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Deci Simona va fi no 1 in lume si inegalabila(cu o fereastra temporara suficienta pt a se numi "generatie") in Romania. Calculul dl-ui thomassystem nu mi se pare deloc o "gluma seaca". Omu si-a spus si el jumatatea lui de adevar. Adevarul e ca cu greu ii mai poti gasi invective Simonei in timpurile astea. Bafta Simonei si sportivitatii, totodata, din careu'mic al postangiilor
Asa cum am mai spus,daca nu ajunge pana la toamna ,,nomber one",Simonica poate sa-si ia adio de la acest gand...!Pai in cateva luni revin in forta,Sarapova,Kvitova,Serena, Radwanska,Kerber,Cibulkova,Wosniacki,care au avut performante superioare in cariera..ca sa nu mai vorbim de alte 5-6 ,,aspirante" gen Pliskova,Muguruza,Konta, Svitolina,Mladenovici etc. care asteapta sa te ,,manace pe paine" in urmatoarele turnee WTA..
esti o gluma seaca.
Adică turnee futures?!:)
Ia spune-mi si mie un secret: tu esti chiar "originalul", sau l-ai clonat?:)
Calcule si iar calcule... Astia de la GSP se pricep foarte bine la asa ceva. Si mai sunt specialisti si in cenzura feroce, demna de nordcoreeni. Bafta Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.