Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „Nu a făcut-o din răutate, el a făcut-o din prostie!”
0
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ACELASI TIP DE TITLU ,TEMBEL CA SI SEFUL VOSTRU ,CE SA MAI ZICI . CHIAR NU PUTETI PUNE UN TITLU DE OAMENI NORMALI??? VA LUATI DUPA *** ALA DAR RAU FACETI ,URIT SI DE *** LUCRU
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa speram ca NU!
Exista tenis la dublu de zeci de ani , dar foaia despre sport tot nu a aflat. Tecau a castigat primul tur la dublu, a castigat 90 pct.WTA, si 1/2 din 38.000 DAU. La dublu fete sunt calificate 3 romance. Dar ce-i pasa GSP-ului. Nici o stire. E prea obositor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.