Alte știri din fotbal
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
0
Adrian Mutu e sigur: „E cel mai bun transfer din România”
0
FCSB l-a șocat pe Adrian Mutu: „Nu am văzut niciodată”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
pai probabil ca meciul era plictisitor si n-aveau ce vace!
ma intreb cand o sa vina ala de se pricepe la toate sa comenteze sa ne mai distram si noi :)
danny_florea@ tot la fel le-as da si eu interzis pe viata la astia de la GSP sa mai ....apara !!!!...gazeta de 2 lei !!!...de skandal !!!...de instigare !!!!...si de MINCIUNI !!!
Rapoartele făcute de poliţie, care i-au evacuat pe cei trei din stadion... rapoartele i-au evacuat? sau politia i-a evacuat? greu..greu..
@benny_hill: nu ce au scris mil0gii astia mi s-a parut interesant,ci sanctiunea data:..."li s-a interzis accesul la US Open pe viata". foaaaarte interesant,nu crezi?
Ce seamana Horia Tecau din poza din dreapta cu Hora de la CFR Cluj,cel putin la urechi sunt identici :P.
mama ce bataie , s-au umplut de sange !!!!...bah penibililor cu "incredibilul" vostru ,aia s-au impins si mare incredibilitate in capatanile voastre seci de ziarist de 2 lei !!!...la noi se omoara meci de meci mai rau ca-n epoca primnitiva si nu mai e nimik incredibil e normalitate si ca astia s-au impins e....incredibil !!!!....intr-adevar e incredibil cat de kr tini sunteti voi astia de la GSP !!!
din pacate unii nu stiu sa se comporte
trebuia sa-l cheme pe hanescu sa-i scuipe, sigur se potoleau si mai lua hanescu si o amenda de vreo 15.000 de parai se scoteau si la bani si la imagine, ca il puneau si sa isi cerea scuze ca i-a scuipat! bine exista riscul sa-l bata mama sau tata lui ala ca din poze nu ne dam bine seama daca e femeie sau barbat.
Cata energie in grasana aia. Toti grasii sunt prosti pentru ca au grasime pe creier... stie Badea M ce zice :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.