Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
In momentul in care vrei sa castigi contra a 90 %dintre jucatoarele de tenis din lume poti folosi pleasca lui niculescu..dar cand vrei sa i bati pe cei 10% din topul mondial lovitura aceea o lasi la hotel si te apuci sa mai joci si tenis.
A te ,,specializa,, in tenis pe o singura lovitura denota un handicap,o problema pe care o ai si nicidecum nu este un atu.e ca si cum ai juca fotbal doar cu piciorul drept...niculescu nu va fi niciodata o jucatoare de top.cel mult o ciudatenie in tenis.ca va mai castiga uneori meciuri,o va face bazandu se pe prostia adversarelor sale care arunca mingile aiurea dar ea puncte castigatoare nu va avea niciodata...
Lectii de cum e sa fi o jucatoare de top . Cu toata dragostea de cind e Niculeasca jucatoare de top ?
Gresesti amice, lectii despre jocul Monicai, in esenta a demonstra ca nu ai nevoie de cine stie ce lovitura dar sa ai mobilitate pe teren, pentru a fi o jucatoare de top, astfel de lectii se predau in scolile de tenis. Eu personal am vazut un clip pe youtube in care un antrenor american de tenis a facut o lectie online despre Monica si loviturile ei.
Fruntea sus Monica! Data viitoare o sa fii peste ea!
Monica a fost accidentata din meciul cu Ana, dar a luptat eroic pana in setul decisiv. Partea proasta e ca joaca doar la gresala adversarei, iar Brady nu a cazut in capcana asta. Totusi, am vazut multe voleuri frumoase ale Monicai, dar nu a fost de ajuns. Tin minte ca Simona a batut-o pe Brady in 2 seturi scurte, dar asta e, Monica nu e Simona. A avut ghinion s-o intalneasca pe Sharapova in primul tur, pe cand celelalte jucatoare de top au intalnit numai mediocritati. Bafta in continuare fetelor, urmeaza sezonul asiatic pe hard.
Nici nu ne așteptam altfel! :))
Cand nu ai ca obiectiv decat sa returnezi in zona jucatoarei adverse si mai incerci din cand in cand o scurta sau o fleasca marca niculescu , ma scuzi dar nu ai sanse . Nu am vazut o data sa se incerce o pozitionare pt o lovitura in forta decisiva , sincer e un mister cum nicilescu e in top 100 si Halep in top 5 . .
nu are valoare niculescu. s-a vazut si astazi ca atat poate. era ultima ei sansa sa obtina ceva bun la un grand slam. la anul o sa aiba 30...e deja batrana...adio!
Ii iasa uneori dar nu are consanta. Cu o jucatoare mai putenica nu ai putea face atatea puncte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.