Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Un nenorocit, ***! Îi place să ucidă. Se simte bine făcînd asta. Cum să ucizi un animal superb cum este elefantul? Că eşti şmecher şi ai puşcă cu lunetă? Îmi produce greaţă cînd îl văd făcînd pe înţeleptul. Louis de Funes spunea: “Puţin contează că aveţi stil, reputaţie sau bani. Dacă nu aveţi o inimă bună, nu valoraţi nimic!”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte urat ! Aceste este caracterul care-l defineste. De dispretuit.
Foarte urat ! Aceste este caracterul care-l defineste. De dispretuit.
Nu, cu harponul ca pe balene.
Crezi că elefantul se vânează cu cartușe?
As vrea sa-l vad pe domnul Tiriac cu o singura arma de vanatoare si cateva cartuse in fatza unei turme furioase de elefanti care alearga spre el. Cum ii tremura manile incercand sa bage cartusul pe teava si cum sfarseste calcat in picioare. Un final epic. Iar la final elefantii ar fi mandri ca l-au razbunat pe fratele lor Jimmy ucis acum 15 ani de miliardarul ruman.
Lasa nea Ioane cerbul in pace ca are si el o viata nu doua..te duci matale sa-i iei repede viata pe motiv ca-i batran..si matale esti batran dar asta nu inseamna ca trebuie sa mori.
Sa speram ca se impusca-n deget iar astfel sa-i fie ultima vanatoare! :D
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a tunat si a fulgerat nea ion wayne al nostru, caruia i se aduce cerbul cu 3 gloante in el, ca sa-l mai percuteze si el o data. *** sa vad o investigatie recorder despre felul in care a pus mana pe padurea de stejari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.