Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Yamal și-a „amenințat” un coleg de la naționala Spaniei: „O să-l mănânc de viu!”
0
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
*** De oltean...))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cap ai, minte ce-ti mai trebuie...
Ca sa dai pe toata lumea in judecata iti trebuie nu numai 5 meleoane! Trebuie sa-l angajezi pe Talpan! Ceea ce e f greu tinind cont ca Simona e fecesebista de mica! )))))
alt roman ''fericit''...
Nu prea i-a mers vrajeala machidoancei . Sau prin fraierii si akum i se intoarce in cap toata galeata de pui de brazi
E frumos ca Tiriac este in continuare solidar cu Simona, totusi regulile antidoping nu pot fi interpretate, iar suspendarea Simonei nu mai poate fi intoarsa. Chestia cu datul in judecata juriul care a gasit-o vinovata este gargara fara sens. E drept, ar putea sa ceara daune academiei Mouratoglu pentru ca i-a introdus acel supliment. Chiar si asa, suplimentul nu explica problema fluctuatilor din buletinul biologic.
Nici măcar dl Țiriac nu înțelege că problema nu este la suplimentul alimenar contaminat. Problema dnei Halep este ca a fost depistată cu o concentrație foarte mare de roxadustat, concentrație care nu poate fi explicată doar prin aportul adus de suplimentul alimentar. Deci mai trebuie sa fie o cauza. ITIA susține ca "dopajul probabil" ar fi cauza. Spune "probabil" nu pentru că ar avea vreun dubiu ci pentru ca presupusa dopată nu a fost prinsă în flagrant. Deci dna Halep poate să vină cu o altă argumentație, adică să precizeze o altă sursă a roxadustatului găsit la ea în sânge. Dar dacă merge tot pe suplimentele alimentare nu va câștiga nimic, ...poate o suspendare pe viață. Ceea ce ar merita. Altfel... poate să se joace cum vrea cu milioanele ei de dolari.
...da...moshul acesta e foarte destept ...ceilalti sunt prosti ...el cu 5 milioane de dolari da in judecata pe toata lumea ...si vine verdictul p[este 20 de ani ...cand este oale si ulcele ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.