Alte știri din fotbal
Cadre inedite în parcare, după FCSB - Metaloglobus » Gestul făcut de Mirel Rădoi
0
Rădoi a debutat cu stângul la FCSB și explică: „Azi s-a văzut ceva ce se întâmplă des în fotbalul românesc”
0
A ieșit plin de sânge de pe teren cu Metaloglobus. Rădoi: „Are fractură”
1
Mihai Popescu a revenit pe teren după 5 luni: „Nu îmi doream să intru în locul lui”
0
Știri din fotbal internațional
AC Milan, răpusă! Veste mare pentru Chivu aproape de miezul nopții. Noul clasament în Serie A
2
Fostul șef de galerie George Simion, surprins la meci alături de președintele Poloniei
8
Scor de neprezentare în meciul lui PAOK de astăzi » Reacția lui Răzvan Lucescu
0
Orice ar face nu e suficient! Englezii l-au lăsat corijent pe Radu Drăgușin, pentru prestația din Liverpool - Tottenham
4
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Livetext Război în Iran, ziua 17: Iranienii râd de Trump care „i-a ocupat ...
Libertatea
Ce țări europene pot fi lovite de dronele și rachetele iraniene dacă Iranul ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Serviciile secrete germane fac dezvăluirile despre costurile reale ale ...
Libertatea
Pacat pentru Irina. Cat a fost in top 50 a mai fost cum a mai fost, dar acum pare incapabila sa opreasca aceasta cadere. I-ar trebui mai multa rautate in joc, mai multa agresivitate, dar la varsta asta e greu sa se mai schimbe. Nu e o surpiza atat de mare ca a batut-o Oceane Dodin, era o mare speranta a francezilor acum cativa ani. Surprinzator e ca ajunsese pe locul 509. Irina e intr-o perioada de cumpana a carierei sale si nu stiu daca mai poate reveni la un nivel cat de cat acceptabil. Pacat, la inaltimea ei putea sa faca mai mult in tenis.
Cea mai buna clasare a lui Oceane Dodin a fost locul 46 WTA. A castigat pana acum la cei 22 de ani ai sai numai din premiile din tenis peste un milion de dolari.
Irinuco, ce se intampla cu tine? Iesiri amoroase in presa de scandal nu vad, de spitalizari nu aud, de necazuri familiale nu s-a scris... Gata, ai ajuns la capatul drumului tau de tenismena???
Sunt sigur că la caracterul tau, grohai, nu latri!!!! Ce mare spitz in fese ti as aplica!!!! Hallo.....creier zero barat!! In fine, te las cu iubita Elton john!!!
HAloooo, red buldog, red handicapuleeee, esti vai steaua taaaaaa!!!!! Semeni cu Begu, esti urat si rau....cum poti sa i iei apărarea acestei jucătoare care joacă în bătaie de joc???? Valori, red pisicile, red Elton johnule, esti vai steaua ta...tare mi ar place sa ti dau 2 capace după ceafă (aia de porc, nu de buldog!!)....
Hallo ghesepeeeul,nu mai aberati pe aici..!Dodin,e o tanara talentata,cu potential de intrare in top 100,de altfel a si fost pe 132,cea mai buna clasare,dar vine dupa cateva luni de accidentare..iar anul trecut la Miami,Halepoaika a batut-o greu,cu 7-6 in decisiv,deci nu e o mare ,,bomba" ca a eliminat pe Begu,iesita complet din forma de aproape 1 an!
Autorul articolului este un mare ignorant. Putea obseva ca Begu avea o cota apropiata de Dodin la pariuri. Fiindca Dodin, avand de multa vreme clasamentul protejat din cauza unor probleme de sanatate ce au tinut-o de ceva vreme departe de tenis, este o tenismena care, in mod real. este in prima suta de jucatoare, acum fiind de scurta vreme in revenire. Acum un an si ceva, la Miami. Simona Halep a reusit printr-un mare noroc sa castige in trei seturi partida cu Oceane Dodin. ACUM UN AN SI JUMATATE DODIN ERA MAREA SPERANTA A TENISULUI FRANCEZ.
Nu atat de slab ca rezultatul lui Marius in Davis Cup... :(
Nu e lenesa...e ANTITALENT in stare pura!
O leneșă fără pereche, pe cât de dotată fizic este, pe atât de nepăsătoare !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.