Știri din fotbal internațional
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Revoluția tăcută a Africii la CM 2026 » Ascensiune de necrezut, cum au reușit să dea peste cap calculele: „Am arătat lumii întregi”
4
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Cine sunt, cu nume și prenume, membrii rețelei conduse de Pașca, reținuți ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Pe CTP nu mai trebuie de mult timp sa-l băgăm in seamă. Solutia corecta e ca la Wimbly sa nu mai mearga nimeni. Iar atunci cand s-au gândit să-i excluda pe rusi corect era să-i excludă și pe americani pentru si ei sunt direct implicați.
pt. ca are verb....
Va fi o lovitură dură pentru organizatorii Wimbledon-ului concurența Kremlin Cup! Toți se vor buluci la Moskva!÷)
Nimic nou. Tot rușii au decretat că șampania e produs rusesc, nu franțuzesc :))
Glumele și personajul CTP îmi provoacă indigestie. Noroc că oameni cu cap și caracter din sport au criticat decizia abuzivă și inutilă a organizatorilor Wimbledon. Nu înțeleg de ce i se oferă tribuna acestui personaj.
Nadal si sarbii si-ar dori si ei sa participe la Cupa Sangelui.
Total plauzibil pentru natiunea rusa. Sa faca un "tenis de colhoz", sigur ca o sa fie un mare succes :)))) Si asa Medvedev, dupa Australian Open, reclama faptul ca finala pierduta in fata lui Rafa "a omorat copilul din el"si anunta mandru ca pe viitor ar putea sa sacrifice o prezenta la un Grand Slam pt un turneu acasa la Moscova. Well, there's you chance man! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.