Alte știri din fotbal
Scandalul merdenelelor a prins și în Superligă! Clubul care s-a prezentat în Piața Amzei
0
Petre Grigoraș nu înțelege ce s-a întâmplat în meciul de astăzi: „Portarul meu dormea...” + imagini cu „tradiția” din vestiar
1
A plecat de la CFR Cluj și solicită o adevărată avere: „Atât am de primit. Am mers la FIFA”
0
Filipe Coelho, înaintea partidei de duminică: „Cu tot respectul pentru ei”
2
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Michael Carrick, după ce Manchester United s-a făcut de râs în prima etapă de Premier League
0
Bruno Fernandes, după eșecul lui United cu Hull: „Ăsta e cel mai enervant lucru”
0
Se amână debutul lui Rodri la Barcelona
0
„Shooterul” român a fost prezentat în... Thailanda! A luat numărul 99
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
3
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
3
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
4
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Măsuri de urgență la CNE Cernavodă. Dunărea a ajuns la un minim istoric, ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Petrolul continuă să circule în ciuda crizei din Ormuz. Operațiunea secretă ...
Libertatea
Hater ( Cambridge Dictionary)= a person who says or writes unpleasant things about someone, etc Va recunoasteti, cineva? Sa avem macar proprietatea termenilor si putin respect.
Chiar asa.....citind comentariile la aproape toate articolele despre Simona dupa decizia TAS, ajung la aceasi concluzie, sincera nu satiritica, cei mai multi din "comentatori" sunt needucati in ale sportului si plini de ura impotriva unui semen al nostru. Sunt plecat in strainatete de peste 35 de ani, dar tot nu inteleg ura intre romani, care a fost si va fi pana nu stiu cand.
Ai dreptate!!!Toti haterii care comenteaza aici sunt pusti needucati care habar nu au despre sport dar isi dau cu parerea .
Oameni minunati, cu suflet bun, corecti. Spre deosebire de unii conationali rai, invidiasi, frustati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.