Ion Voicu  •  16 August 2015, 20:00

Măi PROSTĂLĂILOR, dacă Simona a învins-o pe Sara Errani, scorul este 6-4; 6-4

872626362822254
Cristian Marcu  •  16 August 2015, 16:02

Mafia pariurilor continua nestingherita sa-si faca de cap ; dupa neverosimilul 0-4 al Barcei contra celor de la Bilbao, banditii mafiei au dat a...treia lovitura ieri ; a doua a fost infrangerea neasteptata pe tren propriu a celor de la West Ham, dupa "marea" victorie in deplasare la Arsenal... In principal, d.p.d.v. al suporterilor nu vad decat o singura solutie : infratirea galeriilor la fotbal si parasirea tuturor arenelor cand meciurile se desfasoara la aceeasi ora, in pauza meciurilor ; iar la tenis la fel, cum "mirositi" un asemenea blat, plecam cu totii de la meci...

980200265347462
Radianu Mihai  •  16 August 2015, 11:59

Mai prostii care scriu comentariile sportive! Cand spuneti ca halep a castigat,scorul este 6-4,6-4 si nu invers! Daca sunteti *** stati ma acasa si lasati locul altora!

114886405521832
Paun Danut  •  16 August 2015, 09:32

cate puncte se primesc pentru accederea in finala la turneul asta? nu intreb cate puncte se primesc pentru victorie din superstitie :p . Nataraii astia de la tv vorbesc doar despre cati bani se iau......

1581870215401957
Andronic Popovici  •  16 August 2015, 08:43

Posibil ca aceasta finala sa fie programata la matineu in Toronto ? nu stiu nu ma bag.

starcraft
starcraft  •  16 August 2015, 08:32
Postat de catalynn pe 16 August 2015, 04:32

In așteptarea meciului lui Bute a meritat din plin noaptea pierdută la a doua semifinala. Inca nu imi vine sa cred ca Goliat a fost răpus de David! Belinda Bencic a fost extraordinara, dar recunosc ca mai aveam putin si aruncam televizorul pe geam cand Serena a revenit la 5-4 dupa 5-0 pt Belinda in decisiv! Cred ca Simona pleacă cu prima șansa pt simplul motiv ca este mai odihnita si fizic si psihic, oricum bafta amândurora si sa învingă cea mai buna!

parca a fost 4-1 5-1 5-4 si 6-4 .... te-a luat somnul de ai vazut 5-0. a si spus comentatorul ca a luat 6 game-uri consecutive de la 5-5 setul 2 pana la 4-0 setul 3.

823925891011690
Tudorache Silviu  •  16 August 2015, 06:27

Sincer as fi preferat sa joace cu serena bencic e o jucatoare foarte buna va avea un meci extrem de dificil

10154298704929657
Marian Mladinovici  •  16 August 2015, 05:47

Draga GSP.RO meciul e programat la ora 17.00 (ora Romaniei) si nu la ora 20.00cum anuntati voi.