Alte știri din fotbal
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Suporter de la Budapesta pentru națională: „Turcia - România 1-2! Vă spun și marcatorii”
1
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Unde si-a bagat Tiriac coada nu mai e nimic de spus. Iar greco-francezul, dupa un an de negocieri, iese cu buzunarul plin si se *** de sus pe ce zice lumea. Ce zice lumea? Lumea se mira ca Halep nu-l da in judecata. Pai cum sa-l dea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact. In primul rand acuzarea (in cazul de fata SH) trebuia sa produca dovezi la afirmatia cu proba care a stat mult la temperaura nepotrivita si apoi laboratorul sa raspunda acuziatiilor.
Exact ca tot sistemul medical românesc! La pământ cu rezultatele ,dar la dat din gură ,limbaj de lemn ...primii! De asumat ceva...nu și asumă nimeni nimic,concret și corect
Io zic asa. Proba a fost data in sarcina unui frici care era profund nemultzumit si tipic roman. Nu si a facut treaba si a lasat.o in plata Dlui ca luni s-a carat la mai multe si mai binee. Tzara vremilii si oamenii
Formularea "domnisoarei Simona Halep" denota fie prostie abisala fie rautate. Adresarea corecta pentru o femeie divortata este "doamna". Raspunsul e cam la acelasi nivel cu adresarea, Halep a formulat oacuzatie foarte concreta si la asa ceva un eventual raspuns poate fi doar ceva de genul "conform fisei nr ... proba nr ... a fost recoltata in data de ... ora de .... si a ajuns in laborator pe data de... la ora de... , fiind transportata la temperatura X". Vrajeli cu "totul a fost conform normelor" nu intereseaza pe nimeni.
CSA, CFR…..
Ma cum sti tu ca un om mare! Acri struguri!
Halep are dreptate!
CSU?
Te umfla râsul ! Acest laborator a copiat de undeva NORMELE CORECTE de prelevare si prelucrare ale probelor de sânge si le arunca în ochii fraierilor. Am vrea sa spuna cum au facut ei, nu cum ar fi trebuit sa faca!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.