Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
0
Dublu campion al României cu FCSB, verdict categoric despre venirea lui Marius Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Știri din fotbal internațional
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pentru astfel de comunicat, care foloseste sute de cuvinte puse parca aleator, fara niciun sens, fara nicio noima, intreaga conducere a laboratorului ar trebui demisa.
PS. Si sa nu uitam ce individ gretos a fost seful acestei obscure agentii anti-doping romanesti !? Fomistu' tov. Balaj, pentru cei care se fac ca nu stiu ... :(((
ar fi interesant de clarificat cum anume s-a aflat ca proba de sange a stat 2 ore la o temperatura gresita?
Sa ma iertati, dar daca-i vorba de-un laborator roman(esc) inseamna ca nu poate sa fie decat un laborator de ... desert turcesc !! ;)))
Mai aveți și alte subiecte în afara de Halep și Dinamo?
Wada = cum si cui vor ei ! Am cunoscut federali de la ei ,(nu de la noi din tara ) si mi-au spus ce ordine primesc
Si unde e "contraatacul"?! Acuma vad ca se "arunca pisica".
Halep nu a clipit când moderatorul a vorbit despre faptul că laboratorul știa a cui e proba, a fost o mostră de manipulare, în realitate a negociat preluarea integrală a vinovăției de către iubi, a ajutat și mustăciosul și gata. Cel mai bine era să tacă.
Ba spune f clar...ei functiineaza dupa regulilr Wada, sau cum se numeste forul international...ei analizeaza o.proba, dar nu stiu a cui este proba. Ei analizeaza ce primesc de ei, habar nu au cine e sportivul...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.