Alte știri din fotbal
Jucătorul pe care Gigi Becali plătea 600.000 de euro s-a transferat în Liga a 3-a
0
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
5
Știri din fotbal internațional
Verdictul medicilor în cazul lui Pedri » Cât timp va lipsi de pe teren starul Barcelonei
0
Paul Gascoigne a ajuns la a 38-a operație! » „Mi-am rupt șase coaste! Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
1
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
3
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Lasa ca ii raspunde Federer cu alta postare si se supara si Shiffrin. Cine s-a suparat, fanii lui Djokovic? Intelegeam sa se supere suedezii lui Borg, dar astia... Cu ce o fi Djokovic vreodata GOAT, a asteptat sa ii iasa rivalii din circuit ca sa le bata recordurile, vanate de ani de zile, astia se incurcau unul pe celalalt la inceputul carierei sarbului cand saracu' nu conta, ba au mai si venit la 38 si unul a ratat ca fraierul mingi de meci sa le scoata din cap la astia ideea cu GOAT-ul lor balcanic, iar celalalt a dat de pamant cu el la Roland Garros. Ce GOAT? Vanator de recorduri si atat. Asa impresionante cum li se par lumii recordurile sale si seriile lui, cine isi aminteste perioada 2005-2008, Djokovic nici nu s-a apropiat de ce facea Federer. Era pur si simplu invincibil in afara unei singure suprafete unde a aparut Nadal. Ca daca Nadal aparea cumva prin alta perioada, Djokovic avea nevoie de vreo 3 cariere ca sa-i atinga recordurile. Facea Roger record de slamuri inclusiv la Roland-Garros. Altfel, sigur ca si Djokovic e un mare jucator, dar ce treaba are cu discutia despre GOAT? Pe rationamentul Messi si Cristiano care ce sa vezi, i-a facut uitati pe Pele, Maradona, Zidane sin Crujff. Pentru ca sunt in prezent si vand bine. Pana acum 3 ani Djokovic nu era GOAT, dar Federer nu mai vinde la fel de cand nu mai e acolo.
Si eu!!
Fanii lui Djokovic mai mult cu pumnul, decat cu creierul...
Ești minunata! Te susțin!!!???????????? GOAT pentru totdeauna ROGER!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.