Alte știri din fotbal
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
1
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Asa ceva nu se comenteaza. Insa ma gindesc ca Sarapova ar fi potrivita pentru linia a doua la gramada in orice echipa de rugby care se respecta. Un "4" sau un "5" pe tricou I s-ar potrivi de minune.
Pai atunci pe surorile williams cum le-ai caracteriza?... masculii perfecti?
Conasule, nu iti contest parerea, e treaba ta.. Eu am vazut-o de aproape, de la doi metri, in haine de strada. Are niste carabe de gestionara la aprozar, este lata in spate ca Lucian Bute, are ceafa de bulgaroaica, parul blond este spalacit, este lata in cur ca pentru un poker in patru. Daca-ti da o capsa in bot, te adun de sub mese. Ce-i drept, are o fata frumoasa.
Ca tenismena,evident.Ca femeie,ce sa spun.De obicei,nu imi propun borne la care nu pot sa ajung.In cazul Sarapovei,si la propriu si la figurat.E frumoasa,nu pot spune nu,ca nu-s gay.
Au fost multe bune; kracinskaya, cerepulowa, latankurowa si multe altele!:))))
Eu cred ca are destui fani, cat despre locatie, nici pe multi dintre noi nu prea mai intereseaza...
nu stiu vreo sportiva rusoaica mai buna ca sharapova. poate isinbayeva sa rivalizeze putin :d
Sa traiesti maria te vrem nr. 1 WTA
cea mai eleganta si feminina tenismena pe care a dato sportul alb !
are, unul e banciu, plus vreo cativa pe aici care spun, masha e o lady :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.