Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
2
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
0
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
In atentia BERBECILOR de la stana-jsp. ( articolul nu e semnat. Inteleg ca si-l asuma toata stana) In behaiala nu exista un Beee care sa fie conditionat de un alt beeee-he-he? Maria o va ucide e acevarata cu CONDITIA deSCRISA IN FRAZA PRECEDENTA. PS. Stiti ce inseamna precedent?Daca nu va desenez.
A pornit de la banciu, care iar vroia sa fie gigi contra si chiar nu i-a iesit. Imi aduc aminte emisiunile penibile facute cu mironica pe un post obscur si "umorul" tras cu forcepsul din putzul gandirii...
1. la întîlnirile directe pe "jucătoarea română" !!! 2. "Jucătoarea română" în vîrstă de 22 de ani !!! ~mama ei de română, m-am făcut făcut de căcat la ”română” la bac și m-am gândit să mă fac jurnalist .... poate sunt eu prost , dar în capul meu îmi sună a jurnalist agramat :-? , nu se scrie româncă ?? corectați-mă voi daca sunt eu prostul :( ... nici Mourinho nu e ”portugal” sau Rooney ”anglian” ...
analistii astia sa spuna si de ce halep nu a ajuns sa joace cu jucatoarele din top 10 de exemplu, kerber locu 9 a pierdut cu bouchard locu 19, Cibulkova a pierdut cu stosur locu 18. Radwanska locu 3 a pierdut cu tomljanovic locu 72. ivanovic a pierdut cu locu 24. deci practic chiar daca te afli pe locurile 20 ..30 ..50 ..100 ai sanse sa castigi meciuri cu jucatoare mai bine clasate. dar uite ca asa cum jucatoare din primele 10 ..15 locuri au pierdut cu jucatoare mai slab clasate halep le-a batut pe toate. toti va treziti sa vorbiti. a dat si-n voi microbu de care sufera tiriac si nastase. macar aia au voie sa critice intr-o anumita masura ca au fost tenismeni dar voi ce ati fost? 0 barat.
habar n-ai , astia de lucreaza la morga spitaluilui din Craiova castiga bine!
o solutie mult mai ieftina ar fii sa te-mpuscam
Da unde traiesti taica,in Trans Nistria?!?
500 de euro ii castigi in 3 luni, flockule, lasa basmele
Carcotasii de serviciu spuneau aseara ca Simona a beneficiat de un bulan fantastic si ca n-a jucat pana in finala cu nicio adversara clasata sub locul 18 WTA. S-a mai intamplat asa ceva in istorie buey "analistilor", cine le-a impiedicat pe Williams, Na Li sau Radwanska sa defileze conform rankingului detinut? Sper ca Simona sa faca un meci excelent si sa le inchida gura.
Simona este o jucatoare cerebrala, compenseaza handicapul de inaltime, prin multa mobilitate, rapiditate. Jocul Simonei este dificil de contracarat, din punct de vedere tactic, este aproape perfect. Desigur este tinara, mai are de pus la punct citeva lovituri, care nu-i merg intotdeauna, dar timpul este de partea ei. A cistigat meciuri cu adversare valoroase, a cistigat turnee, este locul 3 in clasament, asa ca cei care o critica, sint rautaciosi. Chiar nu avem nimic de reprosat Simonei Halep! Este o valoare Nationala, mindria Romaniei! Simona iubeste Romania si pe romani, iar romanii o iubesc si sint mindri ca au o sportiva minunata!Respect Simona Halep! Esti fata noastra draga!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.