Alte știri din fotbal
Steaua se întărește în defensivă » Fundașul maghiar a semnat până la finalul acestui sezon
0
Cere ca Bergodi să fie DEMIS după scenele reprobabile: „Asta face un club serios!”
5
Universitatea Craiova, material dedicat pe trei pagini în A Bola: „Cel mai portughez club din România”
0
Iuliu Mureșan a găsit și alți vinovați » Cine ar fi greșit la derby-ul CFR - U Cluj: „Stăteam în lojă, am văzut!”
0
Știri din fotbal internațional
Traficantul implicat în asasinarea fostului fotbalist Andres Escobar a fost omorât
2
Wolfsburg - Dortmund, decis de un gol venit în minutul 87! Clasamentul în Bundesliga
0
Rareș Burnete tocmai a înscris primul gol în fotbalul profesionist! Nota obținută de român
0
Mikel Arteta s-a declarat încântat de jucătorul lui Arsenal: „Asta face cu adevărat diferența”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Tinerii polițiști renunță la uniformă și se fac șoferi de TIR, din cauza ...
Libertatea
nici un nebun nu da cu pietre in nucul puturos ci in pomii fructiferi..........
Bravo, MaSha, ... așa, nu-i lăsa sa te-mproaște cu un 'noroi', pe care nu-l meriţi !!! 'Face-i' pe toţi, cum știi tu !!! Sic !!!
ba da ce fata are in poza asta ie cumva iefectu meldoniumului in iecses?
Gura mica moldovean prost.
cum se numesc articolele care sunt repetate ? ciorba reincalzita ? dopata dovedita a declarat asta in urma cu 3 luni...e greu cand esti in pana de idei ? ..in ceea ce priveste declaratia dopatei, e ca si cum ar spune un drogat, care si vinde droguri ,ca obiectivul lui e sa se drogheze si sa vanda droguri,si nu-l intereseaza ce spun aia care vor sa-l condamne...
Tot cu substante interzise dar sub motiv medical a fost descoperita de fancy bear si serena williams. Sa inteleg ca ne suparam doar cand se dopeaza rusii. Cand se dopeaza vesticii nu e tragedie. Andre agassi sau martina navratilova s-a demonstrat ca au trisat intreaga cariera dar nu vad pe nimeni sa ceara retragerea titlurilor obtinute intr-un mod incorect stim noi de ce.
Asa ar trebui sa se intample cu toate prrformantele obtinute intr-un mod necinstit. Astept si eu ziua cand toate trofeele obtinute de steaua si dinamo in perioada lui ceasca vor avea aceasta soarta.
Ea a demonstrat in culise,dopandu-se,asa ca ar fi bine sa plece capul si sa taca.ar trebui sa i se ia toate titlurile ,a castigat fiind dopata!!!!!!!!
Ea a demonstrat in culise,dopandu-se,asa ca ar fi bine sa plece capul si sa taca.ar trebui sa i se ia toate titlurile ,a castigat fiind dopata!!!!!!!!
Important e sa ai rezultate FARA DROGURI. Furatul, trisatul si minciuna nu reprezinta "performanta" - reprezinta rusine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.