Alte știri din fotbal
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Planul oltenilor pentru ziua de astăzi, după o petrecere de pomină » Cum a arătat meniul campionilor
0
Știri din fotbal internațional
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Au anunțat plecarea antrenorului imediat după finalul sezonului din Bundesliga
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Halal federatie de tenis. In loc sa-i ia toate trofeele castigate in mod necinsitit acum ii da wild carduri. Halal ziaristi care o lauda pentru trofee luate in mod necinstit. Poate trebuie sa-i dam si lui Lance Armstrong vreun wild card la Turul Frantei.
Poate ca a gasit ceva mai bun decat meldoniumul (si mai ales mult mai greu de detectat) ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Kontaveit e din estonia,dar comentatorii lui peste nu au observat si asta
Sharapova a jucat doar cu jucatoare slabe pana acum. Cu Mladenovici nu are nici o sansa.
Slava Domnului ! Hai Sharapova !Ca doar la ea si la Pliskova mai vezi acum tenis cu adevarat. Restul .... jalnice, parca nu stiau cum sa plece mai repede de la acest turneu.
De ce ar fi ciudat? Dupa meciul cu Vinci era clar ca Masha chiar daca nu are meciuri oficiale sub centura e pregatita si nu a venit doar pt a face act de prezenta. Cred ca de la Kontaveit au fost asteptari prea mari pt a elimiat-o pe Muguruza, altfel io unul consideram o supriza daca o elimina si pe sovietica. Cu Kerber is Konta trimise acasa devreme sunt sanse mari la o finala cu Simonica. :-)))
FELEICITARI !! NU ESTE UN REZULTAT CIUDAT ! SHARAPOVA ESTE UNA DINTRE CELE MAI BUNE JUCATOARE DE TENIS A LUMII!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.