Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Te referi la prietenul și colegul tău Дина́моvist, biancorossi, nu? Dacă nu, ar trebui s-o faci. Nu acum mult timp, când Simona ieșea prematur din anumite turnee, o făcea în toate felurile.
Asa e . Ea nu afiseaza multiple personaliatati cum o fac unii pe aici care folosesc mai multe conturi in acelasi timp. Niste nimicuri care se comporta asa cum o fac si in viata de toate zilele .
Un copil. Bine că se bucură de valoarea dobândită.E valoarea ei prin muncă cinstită!
Mentalitate ovina, ce vrei?!
am cititi doar titlul si am luato foc:> n-am stiut
ruxi dragomir acum vreun an declara cu seninatate ca sorana cirstea are potential de a fi numar 1 mondial, imi face placere sa vad ca stie sa dea si declaratii pertinente, nu doar sa bata campii cu gratie :)
Mie-mi pare ca iar i se face mult rau! Nu e constanta pentru a deveni nr.1, cu atat de multa publicitate se pune multa presiune pe ea si nu face fata! In privinta In privinta elucubratiilor Ruxandrei Dragomir...cum e Sharapova la finalul carierei cand are 27 de ani?:))))
ai si tu dreptate !ponta iese dar ne meritam soarta ,ce sa mai! si nu ,nu sunt cordos! cine e asta ??
alta care vb-anapoda...pai Sharapova are 28 de ani...mai are 5 sa ajunga la ani pe care ii are Serna...deci care este sfarsitul carierei la Masa?...dupa cum am vazut declaratiile astazi a Sereni v-a mai juca vreo 2-3 ani in circuit....deci nici serena nu si.a spus ultimu cuvant...mai ales ca vresa sa depaseasca toate performantele...
Ce treaba are cine va fi presedinte cu site-ul asta? Pana acum am avut senzatia ca se discuta de sport....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.