Alte știri din fotbal
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Știri din fotbal internațional
Mesaj emoționant la retragerea lui Miralem Pjanic » „Fotbalul a fost muzica mea. Pianul a fost terenul meu”
0
Kurt Zouma, așteptat să semneze cu noua echipă » Ce salariu solicită
0
FCSB, o singură miză cu Fenerbahce » Cum poate arăta primul „11”
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
Ruxandra s-a bazat pe declaratia rusoaicei in presa rusa ca 2015 e ultimul an si ca s-ar retrage din motive ce tin de viata privata ...eu unul nu as crede-o ...fara Serena ca principal rival ...poate fi no.1 cel putin 2-3 ani....se va bate cu Halep pentru suprematie...dar asta e alta socoteala...
no prob :) se mai intampla!
In general, Dragomir Ruxandra nu gandeste. Ca tenismena am respectat-o dar ca administrator de federatie si acum, Doamne Apara-ne, politician......vorba romanului: a dat-o cu munci-n fasole.
Serena este la finalul carierei, dar Sarapova are doar 27 de ani si a jucat foarte bine anul asta, deci va fi principala tenismena cu care se va bate Simona pentru locul 1 in viitor.Oare cum o gadi Ruxandra Dragomir de a facut o asemenea declaratie aberanta?
Ma enerveaza la culme toate declaratiile politrucei Dragomir. Cum adica Sharapova e la un pas de retragere??? Nu are nici 30 de ani, mai joaca bine mersi 5 ani daca vrea.
gabriel, cum sa-ti spun mai elegant? esti phrost
stii ca nu te-a obligat nimeni sa comentezi. Iar daca tot incerci sa o faci, fa-o si tu intr-o romana corecta. Daca nu poti... abtine-te. Stii care e frumusetea vietii? Ca asa cum tu depistezi (cu greu) niste oameni mai prosti decat tine, asa te gasesc si altii (mai multi, desigur), mult mai prost decat ei. Diferenta este ca cei din a 2a categorie nu considera ca meriti sa fii bagat in seama. Hai ca am facut-o eu.
De aceea s-a lipit Ruxandra Dragomir de Parasuta lui Basescu?!
Acum e vremea calculelor. Sa speram ca staff-ul Simonei va judeca asa cum e mai bine pentru Simona. Poate ar fi bine sa o evite pe Sharapova, desi, la acest nivel nu mai conteaza cu cine vei juca. Toate sunt bune. E nevoie de bafta. BAFTA Simona!
e firesc sa fie ruxandra dragomir invidioasa... ea nu a avut nici o performanta in tenis... crapa fierea in ea de ciuda... auzi la ea a batut-o pe serena ca e batrana..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.