Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Ianis Stoica s-a salvat de la retrogradare și le-a răspuns contestatarilor: „Spuneau că vin împrumut pentru șase luni”
0
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
deja sintem obisnuiti ca sportivele noastre sa iasa din primul tur la orice turneu, asa ca astea nu mai sint stiri, nu mai scrieti despre asa ceva, nu le mai bagati in seama decit daca trec de primul tur... cam rar de altfel:)
ce lucru urat sa se vorbeasca fara sa cunoasca lumea tenisului, pai monica cred ca e cea mai mare luptatoare din tenis, ambitia e marea ei arma,sunt convins ca a facut tot ce putea pe teren azi, are timp sa-si dea drumul la joc, nu -i ies inca puncte, la Australian Open sper sa fie mai baftoasa la tragere. Mai are dublu sa-si intre complet in mana.Bafta, Moni, esti o luptatoare
6-2 in decisiv cu nr 34 mondial la simplu si 11 la dublu, eu zic ca e foarte bine pentru un inceput de sezon in aer liber. Ganditi-va ca e Hobart, e Tasmania, cel mai racoros si ploios loc din Australia, acolo sunt cel mult 15 grade acum, vant si ploaie. A trecut de la 30 grade la Brisbane, la 15 la Hobart si saptamana viitoare la 35 la Melbourne.asta-i Australia.Jucatoarele cauta sa se obisnuiasca cu fusul orar, cu jocul in aer liber. Bafta multa saptamana viitoare si mai mult noroc la tragere.
este una dintre cele mai bune jucatoare ale noastre, a ajuns in top 50 prin multa munca. tu ce ai realizat pana acum in tenis g?
si-a cam luat lumea in cap fata asta! la munca. nu stiu cum a ajuns in primele 50 jucatoare ale lumii. cred ca o bat si beat p'asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.