Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
deja sintem obisnuiti ca sportivele noastre sa iasa din primul tur la orice turneu, asa ca astea nu mai sint stiri, nu mai scrieti despre asa ceva, nu le mai bagati in seama decit daca trec de primul tur... cam rar de altfel:)
ce lucru urat sa se vorbeasca fara sa cunoasca lumea tenisului, pai monica cred ca e cea mai mare luptatoare din tenis, ambitia e marea ei arma,sunt convins ca a facut tot ce putea pe teren azi, are timp sa-si dea drumul la joc, nu -i ies inca puncte, la Australian Open sper sa fie mai baftoasa la tragere. Mai are dublu sa-si intre complet in mana.Bafta, Moni, esti o luptatoare
6-2 in decisiv cu nr 34 mondial la simplu si 11 la dublu, eu zic ca e foarte bine pentru un inceput de sezon in aer liber. Ganditi-va ca e Hobart, e Tasmania, cel mai racoros si ploios loc din Australia, acolo sunt cel mult 15 grade acum, vant si ploaie. A trecut de la 30 grade la Brisbane, la 15 la Hobart si saptamana viitoare la 35 la Melbourne.asta-i Australia.Jucatoarele cauta sa se obisnuiasca cu fusul orar, cu jocul in aer liber. Bafta multa saptamana viitoare si mai mult noroc la tragere.
este una dintre cele mai bune jucatoare ale noastre, a ajuns in top 50 prin multa munca. tu ce ai realizat pana acum in tenis g?
si-a cam luat lumea in cap fata asta! la munca. nu stiu cum a ajuns in primele 50 jucatoare ale lumii. cred ca o bat si beat p'asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.