Alte știri din fotbal
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference: „Nu contează”
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
0
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
5
După finala Survivor 2026, Gabi Tamaș merge în Liga 2 » A semnat deja contractul
1
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Acest comentariu este adresat autorului articolului de mai sus. Domnule ziarici, intrucat iti castigi existenta folosind limba romana, ar trebui sa o cunosti mult mai bine decat vorbitorul lautar de pe strada. Daca ai fi facut lucrul asta, ai fi stiut ca formularea "cel mai" compune superlativul relativ al adverbului "bine" si nu se refera la adjectivul "clasata". Monica Niculescu nu este cea mai clasata ci clasata cel mai bine. Deoarece adverbele nu au gen, numar si caz, superlativul se formeaza cu particula "cel" la masculin.Daca vrei, ca o forma impersonala. Se pare insa ca pe dumneata si pe altii asemenea dumitale, v-au cules de pe strada din
daca taceai, filosof ramaneai :)))
A devenit romanca CEL MAI BINE CLASATA, incultilor!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.