Alte știri din fotbal
Avem datele OFICIALE » Bugetul CSA Steaua în 2025: 94% bani publici! „Sistemul” costă de două ori cât sportivii + Fotbalul, cel mai mare consumator
5
„Arăta ca o focă” » Diana Șucu a dezvăluit jucătorul de la Rapid care l-a dezamăgit crunt pe patron: „N-a fost în stare să se miște”
0
Primele critici din partea Craiovei, după ce Mirel Rădoi a revenit la FCSB: „Vorbeai de Rotaru şi acum unde te duci?”
3
Primul rival care „i-a urat de bine” lui Mirel Rădoi după revenirea la FCSB: „Îi doresc să nu aibă succes”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui Bayern a părăsit terenul în lacrimi » Prezența la Campionatul Mondial, sub semnul întrebării
0
Echipa lui Drăgușin, direct în istoria neagră! Tottenham nu mai pățise asta niciodată
0
Hansi Flick, reacție după ce Barcelona a evitat înfrângerea la ultima fază: „Sunt mulțumit de rezultat, dar nu și de joc”
0
Igor Tudor, fără reacție după 4 eșecuri din tot atâtea meciuri pe banca lui Tottenham: „Nu am mai văzut așa ceva în cariera mea”
5
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Pt necunoscatori ca sa stiti si voi ca vad ca tot ii albiti ass-ul lui Del Potro ca l-a batut pe nadal si pe urma pe federer in finala si tot comentati .... Del Potro a fost prins acum 3 ani cu substante interzise si a fost suspendat 1-2 ani pt testosteron si alte prostii.. a revenit acum 1 an , oricum efectele acelor injecti/pastile care le-a luat l-au ajutat si il ajuta incontinuare cativa ani pt rezistenta, forta si alte prostii , chiar daca la teste nu mai apare nimic efectele dispar tarziu.
dupa turneu de la Madrid unde te ai pierdut cu privierea prin fustitele lui Tiriac,ai intrat la apa(se zvoneste ca ai avut o deceptie sentimentala).La winbledon nu ai fost in forma,dar la US Open ai primit clasa de la DELPOTRO,dupa cre cel din urma a dat dovada de caracter in jocul cu federet,castigand turneul.Clar ca argentinianul si a depus candidatura de noua stea a constelatiei tenisului
da frate te inteleg dar ca federer nu poate fi nimeni trebuie sa l clonezi,insa astai viata o sa mai castigi trofee,insa si del potro o sa mai aiba un cuvant de spus.
se putea sa nu faceti voi o gafa? Turneul de la Beijing nu este Masters.
si eu as vrea sa am macar 10% din banii tai
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.