Alte știri din fotbal
Florin Prunea anunță investitori noi în Superliga: „O să bage milioane de euro la club”
0
Filipe Coelho, după al treilea trofeu la Craiova: „Penalty-urile nu sunt despre noroc”
0
David Matei le amenință pe rivale și visează la transfer: „Acolo vreau să merg și trebuie să fiu foarte bun!”
0
Alexandru Cicâldău: „Am intrat în istorie, am luat toate trofeele”
0
Știri din fotbal internațional
„Bombă” în vecini? Îl așteaptă pe fostul campion cu Real Madrid
0
Răspuns acid pentru tatăl lui Haaland: „Dacă bei, vezi jocul diferit...”
4
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Lifestyle
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
0
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Lotul-surpriză din Autostrada Transilvania A3 care ar putea fi gata în ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
La Djokovic nu cred..daca e asa..macar spune ca din 2011..ca atunci a erupt, nu?..si apropo..astia 2 or fi dopati, dar la ala de 34 de ani care face finala la Wimbledon si US Open anul trecut..pur talent si nimic altceva, nu?:))
nici nu trebuia demonstrat dopajul in cazul lui nadal. acesta era evidenta, se observa cu ochiul liber si de pe luna! in momentul in care a renuntat, a devenit un tenismen normal, cu rezultate, doar, pe masura muncii lui, pe care nimeni nu i-o contesta... sunt convins ca si djokovici este dopat, de mai bine de 2 ani. substanta folosita de el, probabil, nu a intrat inca pe lista interziselor... :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.