Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Oameni buni, sa fii CAMPION tb sa ai un caracter aparte.Uitati va la FEDERER spre exemplu.Simona are alte planuri , strânge bani pt bătrânețe.Nu ii mai cereți ceea ce nu poate.
Se știa asta , că Osaka va bate pe Serena,care a invins-o pe Halep,eu cred că Simona se mulțumește cu puțin,nu e genul de sportiv care să se gândească prima dată să performeze și apoi banii,gen Ronaldo, Messi și mulți alții care iau în serios sportul unde își desfășoară activitatea, caută mereu să se autodepășească,la Simona nu e așa,ea se mulțumește cu vila care și-a tras-o, mașinile scumpe din curte, banii babani fi conturi,și cam atât.ori la sfârșitul carierei nu se vor uita la câte mașini ai , cont in bancă gras,etc,etc,se vor uita la câte Grand Slamu-ri a câștigat, Simona ar fi putut să o bată pe Serena dacă o plimba pe colțurile terenului,ar fi obosit-o și ar fi cedat,se pare că nu mai ascultă nici de Cahill,de aceea vrea să renunțe să o mai antreneze, tipic românesc.
oare pe cine mai ataca acu *** ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa faci CU lesinata NOASTRA? DAR,e a NOASTRA!
Merg pe Muchova in finala ca tor e Henman in studio. Stilul serv-vole va castiga.
Osaka a avut vreo 2 lovituri care nu exista in realitate . :))) Osaka ca favorita sa vedem daca are fluturasi in stomac in finala.
Osaka nu a observat că are ca adversară o mare, mare de tot, "legendă" a tenisului.
Are ambele maini pe trofeu deja. Pe suprafata rapida, Osaka nu are rivala. Va fi al 4 lea grand slam. Not too bad!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.